Кріоліполіз характеризується неінвазивним впливом, в процесі якого, зменшуються локальні жирові відкладення. Такий метод в основному застосовують з метою корекції фігури. Жирові клітини в процес стають уразливими до дії зовнішнього фактора, зокрема низьку температуру, що сприяє зниженню змісту АТФ, яка є джерелом енергії. Жирові клітини містять низький рівень синтезу АТФ , Тому вони стають більш сприйнятливими до холоду, ніж м'язи або шкіра.

сьогодні Кріоліполіз є єдиною неінвазивної методикою для скорочення жирових відкладень без механічного втручання для руйнування ліпідних клітин. Такі клітини здатні зруйнуватися самостійно тому, як вони піддаються впливу низьких температур. Суть процедури полягає в тривалому охолодженні жирових клітин, які фіксуються і утримуються вакуумом. Вакуум здатний забезпечити щільне прилягання тепловивідних елементів до шкіри, ніж максимально віддаляє клітковину від прилеглих структур, збільшуючи тим самим, ефективність охолодження, зупинивши переміщення міжклітинної рідини. Необхідно також відзначити, що некрозу жирових клітин не відзначається. Вони не відмирають різко, а припиняють своє функціонування фізіологічно, а їх вміст виводиться з організму природним шляхом. Саме тому, така процедура є комфортною не тільки для фахівця, а й для клієнта. Курс містить 1-3 процедури, які проводять з перервою в 2 місяці. За один сеанс можна обробити до трьох зон, а перші результати вже очевидні через 2 тижні. Вже доведено, що товщина жирової складки в проблемній зоні зменшується на 25% вже після проведення першого сеансу, а повторна процедура зменшує жирові складки на 45%. Це об'єктивно можна оцінити по контуру тіла.
Для того щоб підсилити ефект фахівці рекомендують дану процедуру поєднати з іншими методиками. Окремо хочеться відзначити мезотерапевтические препарати, які призначені для посилення мікроциркуляції, збільшення проникності стінки адипоцити і поліпшення дренажної функції.

Кріліполіз - це, перш за все безпечний і ефективний метод для зменшення жирових відкладень.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!