методи кріотерапії - це новітні розробки в області косметології.
В основі цих методів лежить використання рідкого азоту, температура якого становить - 195 градусів. З його допомогою проводять криомассаж , Який не тільки приємний, а й дуже корисний.

Суть процедури.
Дерев'яна паличка з ватою на кінці занурюється в посудину з рідким азотом і проводять над шкірою по лініях масажу на відстані 5-7 мм. Вам буде здаватися, що паличка димить, але це не дим, а пари азоту. Азот дуже швидко випаровується, тому термін придатності у нього малий. тривалість масажу приблизно 20 хвилин, але може варіюватися від стану шкіри клієнта і його побажань. Ця процедура не вимагає попередньої підготовки, наприклад, зняття макіяжу, якщо він, звичайно, не сильно щільний.

Криомассаж використовується для поліпшення кровообігу відтоку лімфи, омолодження шкіри, зняття почервоніння і загоєння невеликих ранок, виведення пігментних плям, допомагає при підшкірному кліщі і рожевих вуграх, очищає пори, позбавляє від неглибоких зморшок і для лікування лупи. Ще одним приємним доповненням цієї процедури це те, що вона приємна. Спочатку ви відчуваєте різкий холод, що не дуже приємно, але потім ви отримуєте задоволення від прохолодного масажу обличчя. Під час цієї процедури м'язи вашого обличчя розслабляються, а за ними і весь організм. Крім м'язів скорочуються і розслабляються судини, що стимулює їх нормальне функціонування .

Категорично не рекомендується проводити процедуру при герпесі і алергії на холод.
Курс масажу складається з 10-15 процедур 2-3 рази в тиждень. Після закінчення курсу необхідно проводити додаткові процедури раз в 2 тижні для закріплення результату. Криомассаж застосуємо до будь-якого віку і може бути проведе після механічного масажу.

Рідкий азот так само можна застосувати для позбавлення від бородавок і папілом. На відміну від кріомассажа тут паличку притискають до обличчя. Так само за допомогою рідкого азоту можна проводити середній пілінг особи. Цей пілінг зазвичай проводиться в осінньо-зимовий період. Під час цієї процедури сходить верхній сухий шар шкіри. Шкіра обличчя рожевіє, потім червоніє і темніє і омертвілі частинки епідермісу відпадають.
Ще один винахід в області кріокосметологіі - кріосауна. Вона призначена для схуднення, але крім цього ефекту приносить і позитивний стрес для організму з виділенням ендорфінів.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат, в тому числі і для кріотерапії!