Як стало відомо що за допомогою холоду можливо лікувати хвороби і знімати больові відчуття . Такий метод лікування з'явився недавно, а на наш день він тепер самий затребуваність на ряду з іншими косметичними процедурами. Будь-яка техніка впливу на організм має протипоказання і показання, також і кріотерапія.

Ця методика відбувається за допомогою лікування дозованим холодом, що і надає оздоровчий вплив. Так як холод включає захисну систему організму, її імунітет, забезпечуючи цим хорошу роботу таких систем як: ендокринної, нейрогуморальної. А так же може забезпечить стійкість до фізичних і психологічних перевантажень. І це дає хороший ефект в лікуванні багатьох хвороб .

З давніх-давен для лікування хворої людини обкладали льодом при цьому ще обгортали додатково мокрою проснинью. Ефект пояснюють реакцією звуження кровоносних судин і уповільнення в кровотоку , А так само зниження обміну речовин.

Охолодження організму за часту застосовують при операціях на великих судинах, на серце, на головному мозку. В Японії лікар Т.Ямаучі для уменьшнія болю в суглобах вдався до холодо впливу, до хворих у яких був ревматоїдний артрит. Ще в 70 роки минулого століття. А ось до всієї Європи і інші країни кріотерапія прийшла вже років так через 15, і набувала до себе ще більшу популярність.

Сама процедура кріотерапії проходить в кріокамері, і де шкіра людини протягом трьох хвилин охолоджується за допомогою газового середовища. Температура в кріокамері 135- 145 ° С. На пацієнта одягають рукавички і вовняні шкарпетки, щоб уникнути відморозки ніг і рук, а на обличчя ватно марлеву пов'язку.

Така процедура як кріотерапія допомагає лікувати: 1. травми опорно рухового апарату; 2. хребет; 3. запальні захворювання суглобів; 4.ожіренія; 5. шкірні захворювання; 6. застосовується при лікуванні целюліту.
Протипоказання:
1. алергії на холод;
2. гострі інфекційні захворювання у клієнта;
3. ішемічна хвороба;
4. інфаркт міокарда;
5. інсульти в мозку;
6. гіпертонічні захворювання;
7. ниркова недостатність;
8. серцева недостатність.

Механізм процедури полягає в первісному спазмі як ще кажуть зменшенні просвіту всіх дрібних артерій, його помітно вже після закінчення дії холодом так як вони помітно розширюються. В результаті цього посилюється теплоутворення і живлення шкіри, харчування внутрішніх органів, а так само стимулюється робота серця і судинної системи.

Кріотерапія замінює так само і скальпель хірургів при видаленні родимок, папілом, бородавок, рубців на шкірі, вугрової висипки за допомогою рідкого азоту.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!