кріотерапія - шкіру обробляють холодом або льодом. В результаті на шкірі виникає почервоніння, зате після процедури запускається посилене вироблення колагену, колір обличчя вирівнюється, а клітини регенеруються.

хімічний пілінг - процедура має на увазі використання спеціальних хімічних складів, які викликають опік поверхневого шару з подальшим відлущуванням. Починається процедура з процесу очищення для нормалізації кислотності. Потім слід її знежирити. Слабкий розчин кислот рівно відлущує шари епідермісу, викликаючи при цьому прискорений синтез колагену, підвищуючи тонус і еластичність шкіри. Після цього дія кислоти нейтралізується.
У косметології існує серединний, глибокий і поверхневий хімічний пілінг.
поверхневий хімічний пілінг роблять за допомогою альфагідроксільних кислот і гліколевої кислоти.

Пілінг АНА кислотами прийнято вважати легким, але дуже ефективним. Дана методика досить щадна, вона не виб'є вас з робочого ритму. Показання до застосування даного виду пілінгу - сліди від вугрів і проблема з жирною шкірою.

Фруктові кислоти виробляють з цукрової тростини або винограду. Саму концентрацію кислот, методику і кількість процедур визначає лікар кожному індивідуально . Це може бути від 5 до 10 сеансів, з обов'язковим перервою 10-15 днів.

Гликолевую кислоту в процедурі пілінгу використовують для видалення дрібних зморшок, включаючи шкіру навколо очей. Для того щоб прибрати мімічні зморшки досить 2-ух тижневої терапії. У деяких випадках після процедури можуть виникнути набряки і почервоніння, але вони зійдуть самостійно протягом доби. Для того щоб уникнути таких ускладнень, шкіру до процедури слід підготувати ще вдома за допомогою слабких розчинів глікеліевой кислоти.

Серединний пілінг використовують навіть на шиї, на тильній стороні рук, в області декольте, а не тільки на обличчі.

для глибокого пілінгу використовують фенол, але застосовують його не у всіх випадках, бо існує ймовірність утворення рубців.

Як ви вже зрозуміли, сьогодні немає особливих труднощів знову брести здорову і молоду шкіру. Вам не потрібно лінуватися, а знайти хороший салон, і тоді ви отримаєте чудовий результат без всяких ускладнень.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!