Купероз — патология и лечение Якщо відбулося порушення кровообігу в епідермальній області, або підшкірно жировій клітині то у вас може виникнути серйозна патологія, має застійний характер. Крім того такі застійні явища провокують виникнення дистрофічних відхилень в жировій тканині, а це призводить до виникнення целюліту.

Якщо тобто те епідермальній області при порушенні кровообігу можуть виникати судинні патології, до яких відносять купероз.

Причини виникнення та опис купероза
Перші прояви купероза можуть провокувати почервоніння на шкірі в області щік. Носа, а також і особи. Тканина в таких ділянках стає дуже чутливою до перепадів температури, а також фізичного тиску. У деяких випадках людина може відчувати легке печіння в таких ділянках.

Основні причини виникнення шкірних патологій:
1. Тонка шкіра від природи.
2. Спадковість.
3. Порушення в гормональній системі.
4. Патології печінки.
5. Зловживання алкоголем.
6. Гостра або гаряча їжа.
7. Тривала дія на шкіру високої або холодної температури.
8. Куріння.

Яку небезпеку несе в собі купероз, і захворювання аналогічного характеру?
Крім того, що це не естетично, також може спричинити за собою певні серйозні наслідки, ніж звичайна посудину сітка. Порушується живлення тканин, а це негативно впливає на шкіру в цілому.

Порушення кровообмен в свою чергу призводить до того, що епідерміс втрачає вологу, він стає тоншою і суші. В результаті знижуються резистентні властивості шкіри, вона стає більш чутливою до впливу зовнішніх факторів, природний колір втрачається, з'являються зморшки і найстрашніше це активізуються процеси старіння.

Є випадки, коли виникнення купероза може бути викликано більш складними захворюванням внутрішніх органів, а також захворювання судин. Саме через коли ви помітили у себе перші прояви купероза слід проконсультуватися з фахівцем даної галузі і пройти обстеження.
лікування куперозу

На сьогоднішній день досить багато методик для лікування косметичних захворювань і патологій. Якщо не вдається повністю вилікувати проблему то хоча б зменшити її прояви.

Але варто зауважити, що всі методики мають два основних напрямки.

У першому випадку все зводиться до того, щоб поліпшити кровообмен і сприятиме кращій доставці поживних речовин в клітини. В іншому випадку проводять коагуляцію судин і стимулюють клітинний поділ.

Варто зауважити, що на сьогоднішній день великою популярністю користується лазерне лікування судин, оскільки цей метод має багато переваг.

Основні переваги лікування судин лазером:
1. Процедура безпечна і безболісна.
2. Помітний косметичний ефект.
3. Відбувається комплексне омолодження шкіри.
4. Дану процедуру можна проводити на будь-якій частині тіла.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!