ланолін є натуральним воском тваринного походження, і отримують його тільки після повного очищення жиру, який добувають з овечої вовни.

Речовину схожу на жир, що і утворюється на шерсті у овець, стало відомим ще багато століть тому, так застосовувалося широко римлянами, але також і греками, в косметичних, але також і з метою лікування. Так в ті часи використовували неочищений жир, і він в собі містив достатню кількість шкідливих речовин й інших не хороших домішок. І протягом всього часу розвитку косметологія теж не стояла на місці, і по закінченню деякого часу, вже й вовняний жир став піддаватися спеціальній хімічних обробок, і в результаті цього утворювався чистий ланолін, його назва походить від латинського слова lana (вовна).

Оброблений і очищений ланолін в своїй основі має складний склад, він же навіть в наш час ще не повністю був вивчений. За основу в цій суміші були і є складні воскоподобние ефіри, що складаються з холестерину, з холестерину, ергостерину, а також жирних кислот і спиртів .

ланолін виглядає у вигляді дуже густий і досить вузький маси, що за своєю консистенцією може нагадувати звичайну мазь, і, має досить неприємний запах. колір ланолін має від напівпрозорого світлого навіть жовтого відтінку і доходить до темно-бурого і можна сказати майже не просвічує відтінку.

І не дивлячись на неприємний запах, ланолін все одно широко застосовується в косметиці, і в сьогоднішній час. Так що це зовсім не дивно, через те що ланолін є одним з найбільш ефективних, але, а також він є і найбільш живильним жиром, які допомагають хорошому зволоженню, живленню і пом'якшення нашої шкіри. ті косметичні засоби , До складу яких додається ланолін, досить добре дозволяють захищати нашу шкіру від несприятливих впливів зовнішнього навколишнього середовища.

Прекрасними властивостями зволоження він володіє завдяки своїй здатності вбирати, а також утримувати в собі багато вологи. Він завдяки своєму молекулярному станом, вільно проникає, в глибокі шкірні покриви, він також не тільки насичує нашу шкіру вологою, а ще допомагає перешкоджати її втрати на досить довгий час.

При його використанні ви дозволяє зробити свою шкіру м'якою і еластичною, в тому числі значно посилюється регенерація в її нових клітинах.

По складу ланолін досить близький до шкірного жиру кожної людини, і найчастіше його використовують як основу для косметичних засобів і поживних кремів, які призначені для догляду за сухою, а також і в'янучої шкірою. для приготування кремів для обличчя в домашніх умовах, трохи ланоліну допоможе вам добре змішати між собою всі жирні фази в поєднанні з водою, а також з іншими водними розчинами. А ще ланолін в складі крему може бути і як консерватора.

Ланолін, як відомо не розчиняється у воді, але все, же він здатний добре вбирати, а ще й утримувати в собі не велика її кількість, і, не втрачаючи при цьому своєї в'язкості.

Застосовувати ланолін в чистому вигляді просто не рекомендується, через те що він може дуже сильно закупорювати наші пори, а це перешкоджає збагаченню шкіри киснем . Та й чистий ланолін має дуже сильну в'язкість, отже, що змащувати їм свою шкіру буде досить проблематично.

Недоліком ланоліну є те, що його вважають самим алергенним компонентом в будь-який косметиці, через те що він здатний викликати на шкірі різні почервоніння, але ще і навіть висипу. І перш ніж ви будете використовувати або просто перебувати косметичні засоби, до складу яких був доданий ланолін, вам варто попередньо протестувати ці кошти на невеликій ділянці шкіри.


У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!