стандарти краси існували завжди і навіть в стародавні часи жінки боролися з небажаною рослинністю на тілі. Красива гладка шкіра без волосся захоплювала не тільки наших сучасників, але раніше дозволити собі таку процедуру могли тільки дуже багаті жінки.

На щастя, ми живемо в інший час. Відвідування салону і косметологічних клінік стало загальноприйнятим елементом нашого життя. Розвиток косметології дозволяє позбутися від недосконалостей і зберегти не тільки молодість шкіри, але і всього організму.

З давніх-давен волосся видаляли воском, процес болючий і малоефективний , Тому що шкіра залишається чистою і гладкою тільки дуже короткий термін. Але в ті часи альтернативи не було, і доводилося йти на будь-які жертви. Потім почали використовувати бритву - не настільки болісно, але так само малоефективно. Плюс, після гоління структура волосся ставала жорсткішою, і росли вони швидше. нагадувало замкнуте коло.

Але і цей етап давно пройдений. Зараз на ринку косметології лідирують апарати для лазерної епіляції і електроепіляції. Ефективність їх у багато разів перевищує використані раніше засоби для видалення волосся.

Позбутися від волосся надовго в будь-якій частині тіла стало можливо за допомогою лазерної епіляції. Суть цього методу полягає в припікання лазером волосяних цибулин . Лазерний промінь, проходячи через шкіру, обчислює волосяні цибулини шляхом визначення кольору тканин. У шкірі немає спеціально темного пігменту, який міститься в волоссі, надаючи їм колір. Після того як цибулина виявлена, лазер припікає її. У підсумку - волосяний фолікул зруйнований, і волосся просто випадає з нього.

Побутує така думка, що вдаючись до лазерної епіляції можна позбутися від волосся назавжди, проте це не зовсім вірно. Лазер впливає тільки на вже пророслі волосся, в цибулинах яких є пігмент необхідний для виявлення самої цибулини і волоса. Але на нашому тілі є і зароджуються волосся, яким ще належить прорости. До того ж, слід враховувати той факт, що у кожного з нас волосся росте з різною інтенсивністю і кількість їх теж відрізняється. Тому і ефект від процедури буде індивідуальний . В середньому одна процедура здатна зруйнує максимум 20% волосяних цибулин, у деяких цей відсоток нижчий. Але після проходження необхідного курсу, результат виправдає, а може бути і перевищить, всі ваші очікування.

У лазерної епіляції є ряд переваг, які виділяють її на тлі інших методів видалення волосся. По-перше, варто відзначити абсолютну безпеку і безболісність процедури. Під час сеансу ви не відчуєте жодних хворобливих відчуттів на відміну від інших видів видалення волосся. Також лазерна епіляція заперечує будь-які механічні травми поверхні шкіри які, наприклад, можна отримати під час гоління.

відсутність строгих протипоказань - безперечна перевага. Якщо ви відносно здорова людина, ви можете видалити волосся за допомогою лазерної епіляції коли завгодно. Не варто вдаватися до цієї процедури людям з цукровим діабетом або страждають гострою формою герпесу. У разі інфекційних захворювань, краще відкласти процедуру до одужання.

Як вже говорилося раніше, лазер визначає місце дії по що знаходиться меланину в волосі, тому білявим або рудим від природи людям немає сенсу використовувати дану процедуру. Чи не буде ефекту при смаглявою шкірі або свіжому засмагу, тому що лазер не зможе розпізнати місце знаходження волосяного фолікула. Через високий вміст меланіну в шкірі, вона стане предметом впливу лазера.
Не рекомендується проходити процедуру вагітним жінкам . Можлива шкода лазера на плід і організм матері не вивчений, але не варто ризикувати здоров'ям майбутньої дитини.

Цінова доступність робить лазерну епіляцію більш і більш популярною в нашій країні. Не потрібно бути заможною людиною, щоб дозволити собі пройти курс цієї процедури. Крім того, розчарування в ефективності лазерної терапії повністю виключено.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!