Існує досить багато різновидів видалення волосся. Деякі методи користуються більшою популярністю, деякі - меншою. Одні методи забезпечують швидкий, але короткочасний ефект, інші навпаки. Такі методи, як гоління або видалення волосся за допомогою крему зазвичай дозволяють швидко домогтися потрібного результату, без болю, але ефект тримається лише пару днів. Інші методи - воскова депіляція або використання епілятора дозволяють досить швидко домогтися потрібного ефекту, але це може бути досить болючою процедурою. Сучасний апарати дозволяють домогтися гарних результатів за допомогою електроепіляції, фотоепіляції або лазерної епіляції.

це щодо нові методи в нашій країні , Хоча і вони вже встигли знайти безліч шанувальників. Однак, через те, що ці методи досить нові, багато фактів про них або невідомі або недостовірні.
Що ж ми знаємо про лазерної епіляції і що є правдою?

Лазерна епіляція має на увазі видалення волосяних цибулин, при цьому без пошкодження шкіри. За допомогою впливу лазера волосся дійсно руйнується і більше не росте. Але щоб повністю позбутися від волосся, необхідно пройти курс, який становить кілька сеансів.

Дія лазера проникає лише на 1-4 мм углиб шкіри. Тому він може впливати лише на волосяну цибулину, після чого повністю розсіюється. Тому лазерний промінь не пошкоджує ні шкірний покрив, ні будь-які інші органи. Після проходження процедури лазерної терапії, єдині можливі прояви на шкірі - то почервоніння. Але вони зійдуть через кілька годин, і ви про них навіть не згадаєте.

Перше, що хочеться знати про таку процедуру - це не боляче? Все залежить від вашого особистого порогу чутливості, адже для когось і воскова епіляція не найстрашніша процедура, а кому-то до божевілля боляче вискубувати брови. Процедура лазерної епіляції е доводить до таких крайнощів і більшість людей спокійно її переносять. Для особливо чутливих місць наносять додатково знеболюючий крем. Це зона бікіні і пахви. Процедуру швидше можна назвати не дуже приємною, ніж болючою.

Не варто думати, що можливо позбутися від волосся за один сеанс. Лазер здатний руйнувати тільки темні волосяні фолікули. Тих, які лазер здатний видалити, на тілі приблизно 5-20%. Хоча віддалені волосся дійсно більше не виростуть, виростуть нові волосся. Саме тому потрібно проходити курс, розрахований на кілька місяців або навіть пару років. Процедури можуть виконуватися з інтервалом від 1.5 до 3 місяців - інтервал буде розраховуватися, виходячи з ваших індивідуальних особливостей росту волосся.

Якщо після гоління волосся виростають більш жорсткими і грубими, то після лазерної епіляції навпаки, волосся будуть тонкими і м'якими. Крім цього, з кожною процедурою видалення волосся їх зросла кількість зменшуватиметься.

На жаль, лазерна епіляція не здатна видаляти дійсно все волоски - тонкі світлі волоски просто непомітні для лазера. Через те, що лазер діє лише на темні волоски, ні пушок, ні сиві волоски не можуть бути їм видалені.

Лазерна епіляція - це не дешева процедура. Але, звичайно, дивлячись з чим її порівняти. Наприклад, ви можете користуватися бритвою або кремом. Порахуйте, скільки грошей ви витратите, якщо будете використовувати їх постійно протягом 10 років. Тоді, порівнюючи цю суму і оплату за лазерну епіляцію, ви вже не будете дивуватися, чому лазерна епіляція не коштує дешево.

Крім видимого ефекту - тобто позбавлення від небажаного волосся, лазерна епіляція дає і деякі інші переваги. На відміну від гоління, воскової епіляції і інших методів, в ході яких використовуються голки, після процедур лазерної епіляції ви не побачите ні врослого волосся, ні рубців. Більш того, лазерна епіляція навіть рекомендується як метод позбавлення від врослого волосся.

Лазерна епіляція не може проводитися на засмаглій шкірі. Лазер діє на темні пігменти, які містяться в засмаглій шкірі. Тому проведення лазерної епіляції може стати причиною опіку шкіри. Але зараз з'являється обладнання , Яке дозволяє проводити процедуру і на засмаглій шкірі, тому незабаром це не зможе вважатися зупиняє фактором.

Лазерна епіляція не сприяє ніяким новоутворенням. Для проведення лазерної епіляції є і деякі протипоказання - не можна поводити цю операцію, якщо на шкірі є будь-які пухлини або інші новоутворення.

Процедура лазерної епіляції може бути ефективна не для всіх людей. Це залежить від стану ваших волосків. Лазер діє на меланін, що міститься в волосині. Тому якщо в ньому немає меланіну - то і волосок не буде видалений. То чи не видаляються світлі і тонкі волоски. Якщо ж лазер немає справляється з видаленням чорних волосків, то цілком можливо порушення в організмі. Зростання чорних волосків на обличчі у жінок - це так само гормональні порушення. Не завжди виходом буде лише видалення волосся. Причину слід шукати в організмі. Спочатку потрібно усунути її, після чого розбиратися зі слідством - власне, волосками.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!