технологія проведення лазерної ліпосакції досить проста і безпечна. Під шкіру вводиться тонка голка для направлення лазерного променя на жировий шар. Під дією лазера жирові клітини розріджується, а потім непотрібний жир усуваються методами всмоктування. При всій результативності та безпеки лазерної ліпосакції фахівці не радить вдаватися до неї часто або використовувати як контролер ваги.

порівнюючи лазерну та інші види ліпосакції, можна сказати перша володіє більш легкими побічними ефектами у вигляді кілька неприємних відчуттів і невеликої кількості синців та набряків, які повністю зникають через 2 - максимум 3 тижні. Це пов'язано з тим, що тепло лазера як би блокує дрібні кровоносні судини, зупиняючи кровотечу . Якщо після процедури неприємні відчуття переростають в хворобливі, лікар призначає легкі знеболюючі. Зазвичай через пару днів ніякого дискомфорту пацієнт не відчуває і повертається до звичного способу життя. Однак протягом перших 4 тижнів після ліпосакції НЕ рекомендується старатися з фізичними навантаженнями, необхідно дати організму час на відновлення.

Говорячи про результати, відразу слід зауважити, що після лазерної ліпосакції зміни на обличчя вже через 7 днів, в той час як після інших методів їх можна помітити тільки через 14-20 днів. Лазерна ліпосакція відразу змінює силует тіла, але, можливо, буди будуть трохи асиметричні, що легко виправити за допомогою хірургічної корекції . Крім чудового результату, у даного виду ліпосакції є ще одна безсумнівна перевага - процедура активізує вироблення колагену, чому шкірі повертається колишня пружність і еластичність. Зазвичай нові тканини утворюються протягом пари тижнів до декількох місяців, і весь цей час результат операції буде вдосконалюватися

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете вибрати за доступною ціною зручну косметологічну кушетку , Без якої не обходиться жодна процедура молодості і краси!