Нові методи і процедури часто викликають масу сумнівів і питань. Така доля не оминула і лазерну ліпосакцію.

Багато помиляються, відносячи таку процедуру до кардинальних заходів . Зазвичай так думають, бо знають, що класичний варіант ліпосакції вимагає тривалого перебування в лікарні і тривалого реабілітаційного періоду. Однак лазерна ліпосакція - це сучасна альтернатива тій процедури. Деякі пацієнти, випробували на собі новинку, зіставляють її з звичайним візитом до косметолога . Вона не вимагає особливої реабілітації, на відновлення йде два-чотири дні, причому додому пацієнт іде відразу ж після ліпосакції.

Не варто думати, що дана процедура показана тільки повним людям. У США її активно роблять ті, хто хоче прибрати трохи жиру і в найкоротші терміни відновитися. Також часто пацієнти хочуть прибрати відкладення жиру в сідницях, руках або стегнах, а також позбутися від подвійного підборіддя. Після лазерної ліпосакції ускладнень не буває, адже процедура передбачає мінімальну травматизацію тканин.

Звичайно ж, потрібно займатися спортом і стежити за харчуванням. Але у більшості жінок є певні ділянки на тілі, звідки такими методами прибрати зайвий жир практично нереально. До речі, серед показань до лазерної ліпосакції відзначені жирові відкладення на животі, сідницях, стегнах, литках і руках.

Таку процедуру роблять під місцевим наркозом . Спочатку через прокол вводиться спеціальний анестетик. Коли він почне діяти, вводиться канюля і починається спалювання і виведення жиру. У цей час пацієнт буде відчувати тільки мінімальний рух в оброблюваній ділянці. Після закінчення процедури потрібно надіти компресійну білизну і можна йти додому.

Лазерна мініліпосакція дозволяє лікарю вирівняти верхній шар клітковини і звести до мінімуму прояви целюліту, тому в підсумку горбів на шкірі не буде. Також завдяки лазерному впливу, колагенові волокна починають скорочуватися, тому на п'ятнадцять відсотків підтягує шкіра. При цьому втрата чутливості незначна.

Під час такої мініліпосакціі жирові клітини руйнуються під впливом лазера. У зв'язку з припіканням судин крововиливів майже не буває. Якщо обробляється невелика ділянка, то гематоми взагалі не з'являються. Також не буде великих шрамів і рубців.

Після процедури не варто ходити в сауну, лазню, солярій . На час доведеться відмовитися від активних тренувань і обмежити себе в харчуванні. При дотриманні даних рекомендацій відновлення відбудеться легко і швидко.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете вибрати за доступною ціною зручну косметологічну кушетку , Без якої не обходиться жодна процедура молодості і краси!