Лазеры для удаления татуировок Людське самовираження не має кордонів. Татуювання є одним із способів самовираження. Не дивлячись на можливі ризики отримання зараження, багато представників обох статей обзаводяться натільними малюнками. Людина, яка має натільну розпис, з гордістю носить її, намагаючись через неї донести або довести щось цього світу і самому собі.

У кого-то раніше у кого-то пізніше настає такий момент, коли перш красива і приваблива розпис на тілі, втрачає свою актуальність і починає обтяжувати свого володаря. У цей момент постає питання про усунення татуювання. Коли людина вирішує вивести небажану розпис на тілі, він хоче позбутися від неї найбільш безболісним, а головне дієвим способом.

Практика виведення татуювань і татуажу з різних ділянок особи налічує безліч медичних і домашніх способів. До способів виведення татуювань і татуажу належать різні механічні та хімічні пілінги, криохирургия, інфрачервоне коагулювання, складні оперативні втручання. Багато з представлених способів досить ефективні. Незважаючи на свою ефективність ці способи досить болючі і небезпечні своїми ускладненнями. Найбільш небажаним побічним ефектом є утворення шраму на місці татуювання.

На щастя лазерна медицина не залишила без уваги цю проблему. Лазерне видалення татуювань є найбільш сучасним, практично безболісним способом вирішення проблеми.
Перш ніж переходити до розгляду типів лазерів, які застосовуються в дермакосметології, необхідно поговорити про методи. Лазерне видалення татуювань грунтується на двох методах.

Методи видалення татуювань за допомогою лазера:
1. Абляція (випарювання)
Метод випарювання покладено в основу процедури лазерної шліфовки шкіри.

Суть методу полягає в наступному: лазерний промінь нагріває поверхневий шар епідермісу. Відбувається випаровування води, що містився в клітинах. В результаті висохла шкіра поступово отшелушивается.

Метод абляції прекрасно підходить для видалення татуювань, які були виконані професійним майстром в солідному тату-салоні. Тільки професійно виконана татуювання може зосереджувати фарбувальний пігмент у верхніх шарах шкіри. Якщо ж татуювання виконується не професіонали, фарба залягає в глибоких шарах шкіри, на нижньому шарі дерми і підшкірно-жирової клітковини.

Приємною особливістю даного методу виведення татуювань є сам процес виконання лазерної шліфовки, який активізує вироблення колагену в шкірі.

2. селективний фототермоліз (фотокавітація)
Принцип селективного фототермоліза покладено в основу процедури лазерної депігментації.

Механізм дії даного методу полягає в тому, що тільки речовина-мишень поглинає теплову енергію лазерного імпульсу.

В татуюванні - це фарбувальний пігмент. Тканини шкіри вільно пропускають через себе хвилі лазера, не реагуючи на них. Розпечені частинки фарби в свою чергу згоряють під шкірою. А якщо бути точними, то відбувається термічний розклад їх частини, інша ж частина втрачає інтенсивність кольору і блякне, до повного знебарвлення.

Залишки зруйнованого барвника активно поглинатися макрофагами, які у великій кількості представлені в дермі. Лімфатична система в свою чергу виводить токсичні продукти розпаду з організму. Цей процес в цілому займає в середньому від півтора до п'яти місяців. Час очікування для кожного пацієнта суто індивідуально. Швидкість протікання обмінних процесів в шкірі визначається її особливостями і характеристиками татуювання. До характеристик татуювань належать: щільність, давність набивання і глибина залягання фарби.

Важлива особливість методу полягає в тому, що він не порушує цілісність шкірного покриву.

Метод дуже відрізняється від попереднього. У фототермоліз максимальну кількість світлової енергії фарбувального пігменту татуювання поглинається на самому початку лікування. Тому перші два-три сеанси протікають стрибкоподібно - спостерігається помітне знебарвлення малюнка.

Людина, яка бачить такий чудовий результат на початку виконання процедур, передбачає, що далі його чекає кращий результат. Але в дійсності це не так. Чим світліше ставати фарба, тим менша кількість енергії вона вбирає.

А це означає, що необхідна кількість сеансів тільки збільшується. Складно назвати точну цифру сеансів. В середньому для видалення аматорської татуювання може знадобитися від трьох до десяти процедур. Для видалення професійної татуювання може знадобитися від семи до двадцяти процедур.

Процес випарювання татуювання може тривати до року.

Добросовісний лікар зобов'язаний попередити пацієнта про такий нюанс. На жаль не всі медики вважають за потрібне обговорювати цей аспект. Тому вам доведеться брати ініціативу в свої руки і цікавитися усіма аспектами проведення процедури. Самоосвіта в наш час зайвим не буде. Також потрібно знайти «свого» лікаря, якому ви б змогли довірити своє здоров'я і красу. Так ви позбавитеся від зайвої витрати коштів і проблем зі здоров'ям.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!