бородавки - це доброякісне новоутворення шкіри, вірусної етіології, яке має вигляд вузлика або сосочка. У наш час до сих пір не існує методу лікування бородавок, який гарантує остаточне видалення. Навіть після видалення бородавки вона може з'явитися заново. У 85% випадків вони зникають. Вибір певного методу лікування бородавок залежить безпосередньо від їх локалізації, в тому числі від її виду та супутніх симптомів.

Якщо бородавка розташовується на ногтевом валику, в області матриці нігтя, при цьому з часом нагідок стає шорстким і дуже стоншується, також утворюються на ній поперечні або ж поздовжні борозни.

Бородавка, яка з'явилася на кінчику пальця, в процесі може поширитися під ніготь на ложе самого нігтя. При її появі у вас можуть з'явитися цілком хворобливі відчуття, також нігтик може відділятися від ложа, стає досить тьмяною.
Бородавки на нігтях можуть бути множинними, при цьому на поверхні пальця бородавок може зовсім і не бути.

Лікування з'явилися бородавок - процедура, яка проводиться за допомогою використання декількох різних методів:
- методом кріодеструкції проводиться з рідким азотом. Найбільш болісний спосіб лікування наших бородавок за допомогою застосування низькотемпературного дії аплікатором з рідким азотом;
- електрокоагуляцией. Метод електрокоагуляції полягає в застосуванні хірургічного коагулятора тільки під місцевою анестезією для повного зрізання з'явилася бородавки за допомогою використання струму. Використання коагулятора дозволяє також уникнути і сильної кровоточивості тканин. Після проведення дії на місці самої бородавки утворюється невелика скоринка, яка саме по собі відпадає вже протягом тижня. Буває таке, що після лікування саме електрокоагуляцией можуть залишатися на шкірі дрібні рубці;
- хірургічне видалення бородавок. Показання до застосування саме такого способу лікування таких утворень як бородавки - великі майданчики. Операція обов'язково проводиться під місцевою анестезією, після цього накладаються обов'язкові косметичні шви, які знімаються вже на сьомий день. При проведенні такого методу лікування бородавок однозначно існує ризик їх появи знову;
- лазерне видалення з'явилися бородавок. Це найсучасніший метод в боротьбі з бородавками. Він представлений двома видами: випаровування за допомогою ербіевого лазера, а також коагуляція карбондіоксідного лазером.

Для повного видалення околоногтевих бородавок рекомендують частіше за все застосовувати лазер, так як видалення відбувається більш делікатно, при цьому не зачіпається Паросткова зона нігтя, тим самим є профілактикою деформації нігтя.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!