купероз - це порушення кровообігу верхніх покривів шкіри. Для жінок це захворювання може бути як грім з ясного неба. Воно може проявитися на будь-якій ділянці шкіри, але особливо критично його поява на обличчі . З'являється у вигляді невеликих ділянок судинної сітки, але може дійти і до великих утворень і зіпсувати зовнішній вигляд. Основа даного захворювання це розширення судин і подальшій появі так званих судинних «Зірочок».

Прояв судинної сітки може обумовлюватися різними впливами на шкіру. Найлегше таке захворювання може розвинутися у людей з чутливою тонкою шкірою. Така шкіра найменш захищена від впливу холоду, гарячої води та інших агресивних зовнішніх впливів. З початок ви помічаєте почервоніння шкіри, відчуваєте свербіння навіть при не значному роздратуванні, а слідом за цим шкіра втрачає свою еластичність і залишається постійно червоною через постійне розширення судин.

Але не тільки зовнішні фактори впливають на розвиток купероза на обличчі. Неправильне харчування (вживання багато солоного, гострого і гарячого), куріння, алкоголь погіршують стан судинної системи. навіть лазня , На перший погляд корисне і приємне захід, допоможе вам лише погіршити стан.

Як тільки ви виявили у себе на шкірі прояв купероза, вам слід негайно переглянути всі використовувані вами засобами по догляду за шкірою. Викинути все скраби, спиртові лосьйони, замінити жорсткі рушники і губки для вмивання і купити крем від купероза. А так же позбутися від шкідливих звичок.

Купероз та шляхи його лікування:

1. У клінічних умовах.
Купероз дуже погано піддається лікуванню. Ще важче зберегти ефект після лікування на тривалий час. Це займає багато сил. Швидше за все, капероз проявиться знову, так як шкіра у вас все та ж і чи зможете ви від нього повторно позбутися, залежить тільки від вас.

У косметологічних клініках і центрах проводять безліч різних процедур лікування купероза, наприклад: лазер, фототерапія, лімфодренаж, процедури омолодження шкіри, іньюкціі озону і т.д.
Методи лікування купероза - індивідуальні і проводяться тільки кваліфікованими лікарями. Лікар огляне вашу шкіру, зробить необхідні аналізи і тільки після цього призначить необхідні процедури, на які ваша шкіра буде позитивно реагувати.

Додаткове дослідження може провести лікар-дерматолог. Це рекомендується, так як після проходження необхідного дослідження вам напишу препарати не тільки зовнішнього використання, але і внутрішнього; як ми вже знаємо розвиток купероза в загальному залежить від стану вашої судинної системи.

Креми для лікування купероза слід купувати тільки в аптеках. Придбавши крем, ви можете самостійно продовжувати лікування і зберігати нормально стан шкіри.

«Aven», «Lierac», «Доктор Таффи» - крему від купероза, які отримали позитивні відгуки від споживачів. Важливо пам'ятати, що застосовуючи тільки один засіб ви не позбудетеся від хвороби.

2. У домашніх умовах.

Лікування купероза будинку - дотримання правильного догляду за шкірою обличчя, що в себе включає:
- Для вмивання використовуйте тільки теплу воду;
- Використання льоду категорично заборонено;
- Забороняється розпарювання шкіри для її очищення (очищення шкіри проводиться тільки в кабінеті фахівця);
- Використовуйте спеціальне молочко для вмивання вранці і для змивання макіяжу ввечері;
- Перед сном нанесіть відновлюючий крем;
- Подразнюючі кошти такі як: спирт і масла, не повинні входить до складу використовуваних вами молочка і тоніка;
- Чи не витирайте обличчя після вмивання, нехай шкіра висохне сама.
Багато рекомендують косметичну лінію засобів по догляду за куперозом особи, компанії Korff.

Нанесення крему від купероза і використання спеціальних масок, повинні стати для вас щоденними процедурами, тому що ніжно впливають і закріплюють стінки судин, створюючи захисний бар'єр від зовнішнього впливу, необхідний вашій шкірі.

Фахівці рекомендують використовувати комплекс засобів має в своєму складі вітаміни Р, К і С, для більш ефективного домашнього лікування.

Засоби для макіяжу рекомендується купувати в аптеках. Використання маскує олівця і тонального крему від купероза, не тільки не заподіють шкоди, але допоможуть захистити шкіру від сонячних променів і інших шкідливих зовнішніх впливів. Наносите маскуючі засоби кінчиками пальців, м'яко і обережно. Не використовуйте кісточок, спонжиком і губок.

Також в лікування купероза м ожно додати народні засоби.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можете недорого придбати косметологічний апарат з різними функціями, в тому числі і для лікування купероза!