Ліпофілінг з медичного терміна перекладається як «заповнення пустот жиром». Це відбувається дуже просто, в принципі безпечно, а також він є високотехнологічний способом з моделювання нашого тіла, а ще й корекція дефектів косметичного походження за рахунок жиру пацієнта.

процедура липофилинга допоможе вам розгладити особа, відкоригує маленький підборіддя, виправить вилиці і підтягне запалі щоки, збільшить обсяг губ, прибирає всі наявні носогубні складки і зморшки міжбрів'ї. Ще за допомогою цієї процедури можна відкоригувати і збільшити форму своїх молочних залоз, гомілок і сідниць, а також прибрати рубці.

Ліпофілінг виконується тільки амбулаторно, із застосуванням місцевої анестезії, а ось в деяких випадках поєднують із загальним наркозом. Такий метод не вимагає сильно довгої консультації лікарів, а також дорогих аналізів і затяжного перебування в клініці, його поєднують з липосакцией , Мастопексії, а також з підтяжкою особи і ще з рядом косметичних операцій.

Жир висмоктують з живота пацієнта, з колін, внутрішніх поверхонь стегон, з боків, і вводять його через дуже маленькі проколи за допомогою спеціальної тупокінцевий канюлі, а також за допомогою одно-міллілітрових шприців. Після проведення проколу в цій процедурі, ці місця, де були проколи, заклеюються бактерицидним пластиром на два дні. Якщо ж обсяги корректируемого ділянки тіла великий, вдаються до використання компресійного білизни .

Вже на наступний день після того як була проведена ця процедура ви можете спокійно повернутися до звичайного для вас способу життя. Зовсім невеликий набряк на тканинах виникає приблизно на третій день і проходить через тиждень або ж трохи пізніше. У тих місцях проколів, з яких забрали значну кількість жиру, можуть на кілька днів з'явитися синці.

Приблизно два тижні вам доведеться почекати з прийомом гарячих ванн і відвідуванням сауни, але ось душ приймати вам ніхто, не має право заборонити. Через десь чотири місяці після проведення даної процедури її можна при необхідності повторити. Буває таке що потрібний ефект досягається і настає все ж тільки після проведення п'яти сеансів.

Чудовий естетичний результат, який досягається за допомогою липофилинга, не погіршується протягом декількох років. Так що завдяки саме цій процедурі в найкоротші терміни ви вже станете і привабливіше і молодше.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!