Макіяж для брів.
В даному випадку підбирати колір і відтінок потрібно виходячи від кольору волосся. Якщо ви блондинка або маєте світло-каштановий колір волосся, то і колір брів повинен мати аналогічний відтінок, як коріння волосся. Коли натуральний колір волосся є темно-каштановим або чорним, то брови потрібно робити коричневими або сірими, тут важливе значення має тон волосся. Свій зовнішній вигляд потрібно контролювати за допомогою гри за інтенсивністю кольору. Він може бути як м'яким, так і більш складним. Макіяж повинен бути легким або важким.
Олівець для очей або тіні для повік повинні відповідати брів. Густі брови можна заповнити тінями для повік, для цього знадобиться маленька кисть або губку аплікатора. Тіні для повік повинні робити м'які лінії без розлучень. Якщо брови тонкі , То потрібно використовувати товстий порошковий олівець, штрихи при цьому повинні бути короткі.
Глеевого прозору туш потрібно використовувати як для брів так і для вій, це особливо стосується неслухняних волосків. Після цього брови повинні стати витонченими і природними, особливо при регулярному їх використанні.
Необрізані брови не будуть вважатися недоліком, їх просто потрібно оцінити, вони можуть внести позитивний погляд. для корекції знадобиться велике дзеркало , В якому бюджет повністю видно обличчя. Брови потрібно вищипнути і надати їм форму. Після такої зміни різниця буде відчутною.
Вищипування брів Овер - відбувається при копіюванні образу. Після цього потрібно все відростити і тільки після цього знову братися за пінцет.
Форма біля основи з коми є помилкою , Яка може виникнути в тому випадку, якщо волосся біля основи росте вгору, а інші волосся може рости назовні, при цьому виходить гострий кут, його дуже важко гладити. Розрив можна зафарбувати м'яким олівцем для брів і прозорою тушшю.
коли надбрівні дуги занадто різкі, то потрібно заповнити зазор під бровою, закріплення проводиться прозорою тушшю. Така проблема може виникнути, коли кут росту волосся змінюється різко на вершині.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!