Що ж все-таки об'єднує таких красунь як Мерилін Монро, Марлен Дітріх і Гвінет Пеелтроу, крім краси і таланту актрис ? Вони все знали секрет макіяжу очей: для того щоб погляд виглядав більш виразним і привабливим, очі потрібно обвести бежевим або білим олівцем для очей. В цьому випадку, білок очей буде виглядати більш виразним, а сам погляд - гіпнотично притягальним. Для того щоб красиво провести контурну лінію олівцем , Слід відтягнути повіку пальцем руки і по внутрішньому обідку провести тоненьку лінію. Таку ж маніпуляцію потрібно провести для нижніх і верхніх повік. Щоб гострий олівець не зміг подряпати внутрішню частину століття, що може викликати роздратування, необхідно попередньо провести їм по тильній стороні долоні. Тільки коли він трошки притупиться, ви зможете приступити до макіяжу своїх очей.
З цією ж метою використовують і олівець для брів, отримуючи при цьому чудовий ефект . Ще красуні Давнього Єгипту користувалися олівцем для брів, але особливо він був популярний в країнах Далекого і Близького Сходу. Олівцем для брів можна провести по нижньому і верхньому століттю, починаючи з зовнішнього куточка очей і до зовнішнього . Потім, за допомогою ватного аплікатора або пензлика для нанесення тіней розтушуйте цю лінію, ніж зможете створити димчастий ефект.
Як тільки ви досягнете бажаного результату, ви повинні його ще і закріпити. Для цього вам знадобиться розсипчаста пудра. Для посилення ефекту, скористайтеся розсипчастими або рідкими тінями обраного відтінку навколо очей .

Звабливий і загадковий погляд ви зможете створити за допомогою рідкої підводки. Спочатку вам буде трошки важко з нею користуватися, але з часом, воно стане для вас незамінним. Для того щоб правильно нанести підводку, вам знадобиться вміння і майстерність.
Спочатку зручно влаштуйтеся перед хорошим дзеркалом, у якого присутній ефект збільшення. Таким чином, ви зможете добре розглянути найдрібніші деталі і проведете рівну і тонку підводку. Після цього, вільною рукою добре натягніть верхню повіку . Намагайтеся відразу провести тонку і безперервну лінію. Якщо вам подобається більш товста лінія, то поверх першої лінії проведіть ще одну.
Секретом в правильному використанні рідкої підводки є те, що лінію потрібно проводити ближче до лінії росту вій, а можна навіть і підстави їх зростання. Тільки таким способом ви зможете позбутися від тієї білої лінії, яка утворюється між контуром підводки і віями.
Бо мало хто з нас може провести ідеальну лінію вже з першого разу, то не забудьте запастися засобом для зняття макіяжу. Воно вам не знадобиться тільки тоді, коли ви досягнете майстерності в проведенні лінії. Трошки терпіння і не тремтяча рука ! У цьому-то і полягає запорука вашого успіху.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!