Макіяж ваших губ

Дуже багато дівчат сьогодні почали користуватися тільки блиском для губ Модні кольори цього року - прозорі ягідні відтінки. Купуючи блиск для губ, зверніть увагу на наявність SPF і на колір блиску. Не використовуйте влітку блиски з ефектом сяйва і без фільтрів. Якщо вам не подобається блиск для губ, то ви можете придбати помаду насиченого винного , Яскравого помаранчевого або бежевого кольору. Пам'ятайте, що набагато складніше вибирати світлі помади, а не яскраві і насичені!

Помада повинна бути на 1 тон світліше кольору ваших губ. Для зорового збільшення обсягу губ, ви можете придбати контурний олівець в тон помади, таким чином, легше домогтися ефекту «пухленьких губ». після нанесення помади, нанесіть на губи прозорий блиск.
Може бути це і не тактовно, розділяти жінок на молодих і літніх, але, в цій справі, навіть потрібно. Не кожна жінка купить помаранчеву помаду і накладе її на свої губи. Не потрібно жінкам бальзаківського віку користуватися яскравими і зухвалими квітами. Якщо ви хочете поекспериментувати, то починайте з напівпрозорих блисків. Рудоволосим жінкам тут робиться виняток. Ніякої небезпеки для них не представить помаранчевий колір.
Вже говорилося про те, що тільки ви можете підібрати собі такий колір, який вам найбільше до лиця. Не кожному підходять яскраві кольори помади. Це ще багато в чому залежить від інтенсивності засмаги і від цветотипа вашого обличчя. Давайте внесемо в наше життя яскраві кольори і зробимо акцент на очі.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!