Маски із застосуванням ланоліну для дам з чутливою і сухою шкірою на обличчі, що допоможе при цьому ще й трохи освітлити шкіру, а також зробить менш помітними веснянки, або наявні пігментні плями:

Для цього рецепта вам потрібно взяти чайну ложечку безводного ланоліну , Після цього ви в нього просто додайте дві великі ложки очищеної води, і потрібно залишити його до того моменту, поки наш безводний ланолін повністю вбере в себе цю воду. В процесі того як він набухає, вам варто натерти на дрібній тертці свіжий огірочок, далі дуже ретельно варто розтерти одну столову ложку огіркової маси яку натерли до попередньо впитавшим в себе всю воду ланоліном . Масу, яку ви отримаєте сміливо наносите на своє обличчя приблизно на двадцять п'ять хвилин. Потім прибираєте її попередньо змоченим в огірковому соку або в молоці ватним тампоном. Вмиватися після проведення цієї процедури вже не потрібно.

Для гарної тонізації підійде маска з ланоліну, з додаванням меду і грейпфрута вона підходить для в'янучої шкіри нашого особи:
Ви додаєте до однієї чайної ложечку ланоліну одну велику ложку води, і чекаєте як в попередньому рецепті, так як ланолін повинен її повністю вбере в себе. Після чого додайте в нього одну чайну ложку меду, і близько трьох ложок соку, отриманого з віджатого грейпфрута. Всі розмішайте дуже добре, або можете збити цю масу міні міксером, після чого накладаєте цю масу на своє обличчя. По закінченню двадцяти хвилин зніміть цю маску ватяним тампоном, який був попередньо змочений в теплій воді, після чого можете обполоснути своє обличчя прохолодною водою.

Поживна, тонізуюча і освіжаюча маска, до складу якої входить ланолін для дам з сухою і шкірою, що в'яне на обличчі:
Ви також як і в попередньому рецепті, даєте ланоліну повністю увібрати в себе воду в пропорції один до одного. Після того, як він вбере в себе всю воду, додаєте до нього одну чайну ложечку борошна з вівсянки, далі чотири ложки соку, який віджимають з фруктів і ягід. Можна використовувати : Черешню, чорну смородину, аґрус, брусницю, абрикос, диню, яблука і грейпфрут. Після цього все ретельно розітріть, і нанесіть на своє обличчя. Ми залишаємо на двадцять хвилин, після чого ви просто вмиваєтеся теплою водою.

Якщо ж приготовані ланоліновий маски у вас вийдуть дуже в'язкими, то вам варто розплавляти спочатку ланолін на водяній бані, після чого ви можете, додавайте в нього воду і інші компоненти. Після того як все додасте, можете зняти з лазні, і збити склад міксером, або просто ретельно розтерти.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!