Ефірні масла

Одну з найважливіших ролей в життєдіяльності людини грає наша шкіра, яка захищає організм від негативного впливу навколишнього нас середовища. За результатами досліджень, стало очевидним, що застосування ефірних масі прекрасно позначається як на шкірі, так і на процесі, який в ній відбуваються. Наприклад, деякі масла беруть участь в регенерації клітин, тим самим сповільнюючи процес старіння , Що відбувається в шкірі при досягненні певного віку.

Проявляючи турботу про свою шкіру, і висловлюючи це в застосуванні ефірних масел , Які мають приємний аромат - це не тільки дієвий спосіб призупинення процесу старіння, а й незабутні враження.

1. Тим, хто володіє сухою шкірою, яка до того ж і відрізняється своєю блідість. І появою передчасного старіння, хочеться порекомендувати застосування таких ефірних масел, як апельсинове, сандалове, рожеве, Гераневая, масло пачулі і рожевого дерева.
2. Власниці жирної шкіри, повинні хоча б один раз застосувати таке ефірне масло як гвоздикове, бергамотовое, лимонне, грейпфрутовий і розмаринову які допоможуть усунути з шкіри обличчя жирний блиск, звузити розширені пори і додасть особі більш красивий відтінок.
3. Для того, щоб запобігти в'янення шкіри і поява гусячих лапок, успішно застосовують сандалове і рожеве масло, а також масла ліметти і неролі
4. Існують і такі масла, які відновлюють рівний і однорідний відтінок, більш того, ще й вирішать деякі проблеми:

• усувають судинний малюнок масла лаванди, лимона, м'яти , Кипариса і шавлії, а ось матову текстуру і шовковистості допоможе надати масло іланг-ілангу і апельсинове, в поєднанні з маслом рожевого дерева.
• Якщо ваша шкіра прикрашена численними веснянками і пігментними плямами, то вам допоможе масло лимона і грейпфрута.
• Якщо на деяких ділянках шкіри у вас відсутній такий пігмент як меланін, іншими словами, якщо на шкірі видно білі плями, то вирішити таку проблему зможе масло звіробою .

Потрібно відзначити, що процедура застосування масел досить проста: досить у флакон з такими засобами додати від 1 до 3 обраного масла. Проводячи експерименти з ефірними маслами, не потрібно забувати, що в концентрованому вигляді їх наносити на шкіру не можна. Додайте їх в мигдальне масло, в масло винограду, жожоба або персикових кісточок, в олії, які призначені для догляду за тілом та обличчям. Сюди відносяться також тонізуючі і зволожуючі засоби, а також ваші крему.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!