Массаж улитками: особенности и польза В даний час в світі налічується велика кількість масажних методик. Однією з таких є техніка масажу равликами. Цей вид масажу вважається косметичною процедурою. Равликовий секрет, який виділяється під час процедури, робить позитивний вплив на шкіру.

Масаж такий може виконуватися на обличчі, шиї і області декольте. Важливо застосовувати равликів, які вирощувалися в закритому середовищі, з дотриманням правил гігієни і режиму харчування. З кожним днем ця процедура стає більш затребуваною і популярною.

особливості масажу

Для виконання масажу равликами використовуються великі молюски роду Ахатина. Це великі африканські равлики, які можуть досягати розміру 10-15 см, за умови, що особини вирощуються в неволі. Зараз стало популярно вирощувати таких равликів в домашніх умовах для проведення косметичних процедур.

Масаж равликами прийшов з Японії, де процедура практикується десятиліттями.

Головна відмінність від традиційного масажу полягає в тому, що під час процедури не опрацьовуються м'язи. Шкіра покривається унікальним секретом молюска. У процесі життєдіяльності равлик виробляє слиз, в складі якої є корисні речовини для шкіри.

Компоненти, які є в складі муцина равлики: алантоїн, вітаміни, колаген, еластин, лектин, гліколева кислота.

Найпопулярніші ділянки для впливу це особи, шия, руки і область декольте. Може виконуватися масаж усього тіла, але в такому випадку равлик повинна бути великих розмірів. На процедуру потрібно багато часу. У домашніх умовах може виконуватися масаж не тільки Ахатин, але також виноградними равликами. Такий масаж нічим не відрізняється від салонного, оскільки в складі не менше корисних речовин.

Користь і шкода масажу равликами

Масаж африканськими равликами - це популярний і ефективний метод омолодження шкіри. При русі равлики залишають слиз, в складі якої є багато цінних речовин. Компоненти слизу проникають у внутрішні шари шкіри і насичують клітини цінними мікроелементами.

Хвилеподібні рухи равлики приводять до розслаблення шкіри і розкриттю пір. Позитивний ефект спостерігається вже після першого сеансу.

Переваги масажу равликами:

 • Ефективне лікування опіків;
 • Антибактеріальну дію;
 • Підтяжка і зволоження шкіри;
 • Прискорення процесу відновлення шкіри;
 • Видалення чорних крапок, очищення та звуження пор;
 • Усунення вугрової висипки;
 • Освітлення веснянок;
 • Зменшення кількості та глибини зморшок;
 • Усунення пігментних плям;
 • Нормалізація роботи сальних залоз;
 • Усунення розтяжок.

Масаж равликами рекомендується виконувати для повного усунення рубців після операції і порізів.

Муцин равлики є цінним природним компонентом. Речовина додають до складу омолоджуючих кремів і масок. На думку косметологів сеанс масажу прирівнюється трьох місяців застосування крему з секретом равлики.

Масаж равликами - це специфічна процедура, адже не кожна жінка зважитися не те, що взяти в руки молюска, а помістити його на своє обличчя. На думку багатьох косметологів лише незначна кількість жінок вирішується на процедуру через страх і відрази перед даними істотами. Процедура не буде ефективною, якщо пацієнту не вдасться повністю розслабитися. При правильному сприйнятті терапія равликами може бути комфортною і приємною.

Недоліки процедури:

 • Висока вартість процедури. У салоні краси за виконання такої процедури доведеться викласти велику суму грошей, адже це обумовлено дорожнечею самих молюсків і унікальними особливостями їх змісту;
 • Постійний контроль косметолога. Буде добре, якщо процедуру буде виконувати досвідчений косметолог, оскільки поведінка равликів може бути непередбачуваним. Спеціаліст тримає під контролем пересування равликів і направляє їх в проблемні ділянки.

Процедура не має протипоказань, тому вона може виконуватися при різних проблемах зі шкірою. Але є ряд захворювань, при яких рух равлики по шкірі може призвести до сильних неприємних відчуттів.

Регулярне проведення масажу забезпечує отримання молодою, красивою і здорової шкіри. Зникає необхідність в ботокс, адже муцин равлики має ефект підтяжки обличчя.

Проведення масажу равликами в СПА-салоні

Масаж равликами нескладний у виконанні, але його рекомендується виконувати під суворим наглядом фахівця. Якщо терапія равликами проводитися в перший раз, краще довіритися професіоналу. Після знайомства з поверхнею равлики можуть заповзти в рот або очі, щоб відшукати вологе місце.

Молюски можуть втомитися або їм набридне прогулянка по обличчю. Равлики досить миролюбні, але якщо їх розсердити, то вони можуть вкусити. Не потрібно впадати в паніку, адже для людини укус равлики не становить небезпеку. Він безболісний і невідчутний.

У салонах краси равликів тримають в спеціальному середовищі. Молюски вимагають правильно підібраного корму, який регулює кількість корисних компонентів в організмі.

Перед виконанням процедури не потрібна ніяка спеціальна підготовка, адже всі необхідні маніпуляції виконує косметолог самостійно.

Етапи виконання масажу равликами:

 1. Ретельно очищається поверхню шкіри, на якій буде виконуватися масаж. Досить просто видалити косметику за допомогою молочка і скористатися скрабом для видалення відмерлих частинок шкіри.
 2. Після того, як особа буде оброблено скрабом, його слід протерти паперовою серветкою. Не можна здійснювати занадто сильні тертя.
 3. Спеціальним паровим приладом слід розпарити шкіру.
 4. Після цього пацієнт займає горизонтальне положення і максимально зручно влаштовується на кушетці.
 5. Проточною водою слід промити равлика для видалення зайвих забруднень.
 6. Молюсків акуратно висаджують на підготовлену шкіру і утримують, поки вони не прикріпили до потрібної області.
 7. Косметолог направляє равликів в області, які потребують опрацювання.
 8. Масаж триває 15-20 хвилин.
 9. Після його завершення равлики акуратно знімаються.
 10. Клієнт повинен полежати ще 20 хвилин зі слизом молюска на обличчі.

Відчуття від процедури

Процедура не викликає дискомфорту. Під час руху равликів по шкірі може відчуватися легка вібрація. В області, де була равлик, може відчуватися тепло, що є результатом впливу особливих речовин, які присутні в складі слизу. Клієнти можуть скаржитися, що після равлики залишається легкий опік. Це може статися, якщо равлик тривалий час залишалася на одному місці. Саме з цієї причини масаж равликами краще виконувати в салоні під наглядом досвідченого косметолога, який буде контролювати равликів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!