Про чудових властивості меду ми все знаємо. Мед є чудо продуктом теперішнього часу, і рецепти для нашої краси, до складу яких він був доданий, сприяє поверненню пружності, молодості і здоров'я шкіри , А також її прекрасному самопочуттю.

І навіть сама по собі проста медова маска і тонізує і очищає шкіру. Наносимо мед на своє обличчя і на шию тоненьким шаром і через десять хвилин просто змиваємо його з шкіри теплою водою.
1. Медово-молочна маска . Пом'якшувальна для млявою, а також і для сухої шкіри. Мед змішуємо в рівній кількості з молоком і наносимо на шкіру, приблизно на тридцять хвилин. Змиваємо її за допомогою теплої води.
2. зволожуюча маска призначена для сухої шкіри. Для цього вам знадобиться два білка від яєць, збиваємо до отримання піни, додаємо п'ять крапельок свежавижатого лимонного соку і одну столову ложку з верхом меду. Наносимо на шкіру на сорок хвилин, потім змиваємо прохолодною водою.
3. Медова зволожуюча і живильна маска. Цю маску рекомендують при сильному лущенні шкіри. Беремо сто грам меду і два яєчні жовтки, додаємо сто грамів рослинної олії, добре перемішуємо і підігріваємо. Накладаємо маску в кілька прийомів, а змивати вам краще буде ватним тампоном, який попередньо змочений в липовому відварі.
4. Маска з медом і соком грейпфрута призначена для сухої шкіри. Змішуємо яєчний жовток, ложку меду і половинку чайної ложки соку з свежавижатого грейпфрута. Наносимо на своє обличчя на двадцять п'ять хвилин, потім змиваємо маску з шкіри теплою водою.
5. Маска, що освіжає і поживна, для будь-якого типу шкіри. Розтираємо три ягідки суниці, змішуємо з чайною ложкою меду, і отриману суміш перемішуємо, змащуємо нею шкіру, яка була попередньо очищена. Через двадцять п'ять хвилин змиваємо її за допомогою теплої води.
6. Поживна маска, призначена для сухої, а також і для нормальної шкіри з освітлюючим ефектом. Перемішуємо одну ложку соку лимона зі сто грамами меду. Наносимо на своє обличчя приблизно на двадцять п'ять хвилин, по закінченню часу ми просто змиваємо її прохолодною водою.
7. Маска, з меду призначена для жирної шкіри. Чайну ложечку меду змішати перемішуємо з соком лимона і з одним яєчним білком, збиваємо, до отримання піни, наносимо на шкіру, приблизно на сорок хвилин, по закінченню цього часу змиваємо холодною водою. Маску з медом рекомендують робити два рази протягом тижня.
8. Розгладжує і освітлює маска , Призначена для жирної шкіри. Вам буде потрібно, по одній чайній ложечці меду, солі, картопляного крохмалю, теплого молока, все ретельно перемішуємо до стану кашки. Густим шаром наносимо отриману суміш на шкіру нашого обличчя і шиї за допомогою вологого ватного тампона. І десь, через тридцять хвилин змиваємо обличчя теплою водою, а потім обполіскувати шкіру прохолодною водою.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!