Менші обсяги - реальна економія. Якщо мова йде про пральному порошку, то великі упаковки купувати вигідніше , Але таке оптове правило не працює в косметиці. По-перше, великі упаковки служать довше, ніж їх термін придатності. Значить, ми отримуємо зайвий товар. Реально, що нам потрібно, щоб вкластися в термін придатності продукту - це маленькі упаковки. Такі компоненти, як альфагідрокіслоти, з часом стають більш активними, що призводить до алергій, якщо такий крем використовувати по закінченню терміну придатності.

Отримуйте максимальну користь від продукту.

Наприклад, якщо ви будете використовувати зволожуючий крем відразу після вмивання або душа, то ви використовуєте менше продукту і більш ефективно, тому як ваша шкіра вже придбала деяку кількість вологи. Не потрібно витирати своє обличчя після вмивання рушником, а відразу на вологе наносити зволожуючий крем. За вологій шкірі він легше ковзає, а шкіра під час нанесення препарату не буде зрушуватися, більш того, волога, яка залишиться після вмивання, проникне в шкіру разом з кремом. Це ж можна сказати про шампунь і кондиціонер. Вони краще розподіляються, і більш економно будуть витрачатися, якщо ви їх будете наносити не на вологе волосся, а на мокрі.

Підсохлий лак можна врятувати. Не потрібно викидати підсохлі лаки для нігтів. У баночку з лаком капніть трохи рідини для зняття лаку чи ацетону, і ваш лак знову стане рідким.

Зберігати в сухому прохолодному місці. Рідку структуру краще зберігати в холодильнику. Тільки не у ванній !!! Постійні перепади температури і вологості - вороги для косметики, яка і без того дуже примхлива.

Чи не качайте повітря тушшю . Краще, якщо ви будете, як буд-то угвинчувати щіточку в тубу. Якщо ж ви просто затикаєте пензликом тубу, то в неї потрапляє багато повітря, що провокує розвиток бактерії і висихання туші. Ще одна порада: після використання і перед тим як ви повернете пензлик в тубу, її слід промокнути в серветку. Таким чином, ви будете мінімалізувати небезпека зростання бактерій на щітці.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!