мезотерапія не здатна зупиняти час або процеси природного старіння, але їй під силу приховати їх і дати шанс на другу молодість. Однак процедура мезотерапії досить тонка, що володіє своїми секретами і нюансами. Для її проведення необхідні глибокі знання про склад медикаментах, їх кількості та способі застосування, інакше через нестачу кваліфікації персоналу можна замість позитивного ефекту отримати небажані проблеми зі здоров'ям.

Поштовхом до появи мезотерапії послужила дуже цікава історія, що сталася близько 50 років тому. Один французький лікар Мішель Пістор в ході лікування призначив свого пацієнтці уколи для знеболювання в область біля вух, при цьому він використовував оновлений склад медикаментів для ін'єкції. Його здивуванню не було меж, коли після уколу у пацієнтки розглядалися зморшки в області обличчя і шиї, а слух став краще.

Такий ефект від препарату зацікавив багатьох фахівців і спричинив за собою серйозні експерименти і дослідження в області естетичної медицини. Результатом кропіткої і тривалої роботи стало те, що в 80-90 роках почалося впровадження "уколів краси" для боротьби зі старінням. Завдяки Мішелю Пістор в наші дні процедура мезотерапії стала справжнім порятунком для тих, кому за 30. Цей метод омолодження швидко отримай широке поширення, і зараз більше 20 тисяч фахівців всього світу мають необхідну кваліфікацію для проведення даної процедури. Особливо популярна мезотерапія в Італії та Іспанії, а ось американці знаходять пластичну хірургію більш дієвою.

З моменту появи мезотерапії не відбулося ніяких революційних відкриттів: лікарі досі використовують підшкірні ін'єкції, однак склад їх постійно змінюється і вдосконалюється. Деякі відомі косметологи мають свої рецепти ін'єкцій, які не розголошуються ні в якому разі. При будь-яких питаннях вони все зводять до чудесного впливу амінокислот і вітамінів , Не розкриваючи своїх секретів.

Метод мезотерапії працює за такими правилами: в проблемну зону мікроскопічними дозами на глибину не більше 4 мм вводиться особливий лікувальний коктейль, склад якого залежить від характеру проблеми і бажаного ефекту. Препарат впливає на шкіру і тканини в певних місцях, що сприяє його більшої результативності.

перед процедурою рекомендується проконсультуватися з професіоналом і пройти тест на алергічну реакцію, щоб уникнути непередбачених наслідків. До вибору лікаря або медичного персоналу підійдіть вкрай серйозно, бо мезотерапія не допускає ні найменшої помилки. Спеціаліст повинен чітко знати, який саме препарат потрібно використовувати в вашому індивідуальному випадку, куди саме і в якій кількості його вводити, скільки сеансів знадобитися для успішного результату.

Звісно, ін'єкції не зроблять вас власником такої шкіри як в 18 років, але вони розгладять або усунуть зморшки, додадуть їй життєвий тонус і додадуть здоровий вигляд. На ефект від процедури впливають багато факторів, особливо індивідуального порядку, але можна точно сказати, що якщо звернутися до мезотерапії років в 60 або 70 чогось незвичайного чекати не варто. Боротися з віковими змінами в кабінеті косметолога слід починати з 30 років, тоді мезотерапія вплине на шкіру найсприятливішим чином.

В інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можете придбати косметологічну кушетку за доступною ціною!