мезотерапія тіла полягає в корекції фігури, додання їй краси і стрункості.
Застосовуючи процедуру мезотерапії тіла, косметологи використовують препарати виключно рослинного походження. Лікарі нашої клініки стверджують, що ці препарати не токсичні і завдяки їм, можна відзначити грандіозні результати.
завдяки процедурі мезотерапії, реально досягти таких результатів:

• успішно позбутися целюліту на будь-якій стадії , А також апельсинової кірки навіть при ожирінні і варикозному розширенні вен.
• Зменшити жирові відкладення,
• Позбавитися від зайвої ваги , Розтяжок, набряків, болю в суглобах і тяжкості в ногах,
• Позбутися від мастопатії,
• Поліпшити кровообіг,
• Згладити рельєф шкіри,
• розсмокталися ущільнення в жіночих грудей (така процедура проводиться тільки після консультації з лікарем-маммологом).

Протипоказання процедури - вагітність і період лактації. У свою чергу, наші лікарі люб'язно пропонують майбутнім мочок унікальну можливість лікування розтяжок до пологів і після, і навіть під час лактації за допомогою екологічно чистих, природних препаратів. Нашою пропозицією не існує аналогів. У жодній клініці ви не зможете отримати таку унікальну можливість!

Уже після першого курсу процедури можна відзначити значні і очевидні результати.

Перевага мезотерапії - це ідеальне поєднання з процедурами по догляду за тілом та обличчям, виключно лікувальними рослинними препаратами та вітамінами.
Відомо що при застосуванні вітамінів всередину, наша шкіра отримує лише 1% корисних речовин, а при внутрикожном введенні, біологічна дія вітамінів набагато ефективніше, наша шкіра їх отримає в багатій концентрації.
Залежно від отриманих результатів попередньої процедури, косметолог в індивідуальному порядку коригує дози і частоту ін'єкцій. Сеанс проводиться 1 раз в тиждень і складається з 6-12 процедур. Наші лікарі-косметологи, все-таки рекомендують проводити такі сеанси 1 раз на місяць.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!