Карлос Маттуччі в 1830-х роках довів, що електричний струм генерується в пошкоджених тканинах. Це встановили експериментально, коли в 1843 році в рані шкіри був виявлений електричний струм, сила якого була рівною 1 мікроамперах. Сто двадцять років по тому, ток виявили на місці зрізу gckt ампутації пальця у дитини, сила якого становила 10-30 мікроампер на квадратний сантиметр. таке відкриття повністю підтвердили подальші наукові дослідження.
На жаль, тільки недавно почали правильно усвідомлювати потенционально можливості такого відкриття. сьогодні мікроструми використовують при лікуванні деяких видів переломів і ран.

дослідження

Багато опубліковані дослідження, проведені за принципом впливу мікрострумів на травмовані м'які тканини, вказують на прискорення загоєння виразок та інших ушкоджень шкіри шляхом придушення процесу розмноження бактерій.
У 1969 році було проведено одне з перших досліджень, в процесі якого було проведено задокументований позитивний ефект стимуляції мікрострумів. Були застосована стимуляція діапазоном в 200-800 мікроампер при лікуванні різного роду травм. Контрольна група випробовуваних лікувалася звичайним методом. У тій групі. Де застосовувалися мікроструми, одужання відзначалося на 200-350% швидше. Крім цього, рубцева тканина була міцніше, а також виявлено антибактеріальний ефект мікрострумів.
Аналогічні процедури проводилися в 1975-1976 роках в терапії хворих з діагнозом опіки, Квадріплегія, пухлини мозку, цукровий діабет, захворювання периферичних судин, ампутації і переломи. Результати такого лікування знову показали , Що застосування мікрострумів дає позитивний результат набагато швидше, ніж традиційна терапія. Схожі методи використовувалися і іншими дослідниками, і опублікували аналогічні результати.
стимуляцію мікрострумами ще називали біоелектричної терапією або біостимуляція, бо як в процесі відбувається стимуляція клітинної активності.

У 1982 році провели докладне дослідження впливу мікрострумів різної сили. Мікроструми силою в 500 мікроампер на 500% збільшувався синтез аденазінтріфосфат, при чому транспортування амінокислот збільшувалася на 30-40% в порівнянні з тими пацієнтами, до яких було застосовано більш слабкі мікроструми. У той час, як силу мікрострумів збільшували до міліампера, відбувалося погіршення АТФ, транспортування амінокислот знижувалася на 20-73%, а синтез булка падав на 50%. такі результати дозволяють впевнено припускати , Що інтенсивність мікрострумів інгібітор процесу одужання.
Такі припущення підтвердили і лабораторні дослідження на зразках тканин. У той же час, ще раз було доведено, що лікувальна дія мікрострумів відбувається при помірної інтенсивності!

сучасність

В кінці 20 століття присудили Нобелівську премію двом вченим з Німеччини, за роботу по визначенню слабких електричних струмів у всіх клітинних мембранах організму. Таке дослідження дозволило відкрити шлях до глибшого розуміння механізму, який дозволяє зовнішньому впливу вплинути на внутрішні процеси організму.
В наш час, ми розуміємо, що акупунктура, це ні що інше, як мікрострумова терапія. Спеціаліст встромляє в шкіру голки, і при їх обертанні регенерується електричний струм, завдяки чому за допомогою голки виводиться надлишок електричної енергії з запальних тканин. Сучасна мікрострумова терапія має такими діями:

• Знімає спазми, покращує циркуляцію крові і лімфи в системах органів і м'язових тканинах.
• Тонізує еластичні волокна, в результаті чого вдається збільшити місткість легенів пацієнтам з емфіземою.
• Відновлює поляризацію нервів
• Уповільнює дегенеративні процеси.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!