Микротоковая терапия - все, что нужно знать о процедуре Мікрострумова терапія є класичною косметологічної процедурою. Тому кожен косметолог прагне включити її в список послуг, що надаються. У цій статті кожен зможе дізнатися для чого потрібна процедура, як вона виконується і яких результатів дозволяє домогтися.

Що таке мікрострумова терапія?

В результаті впливу низькочастотних струмів змінюється електропотенціал клітинних мембран, що дозволяє активізувати клітинний обмін і стимулює омолодження живих тканин. Під час проходження струму через тіло він діє по шляху найменшого опору. Цей принцип був покладений в основу всіх електричних методик в косметології та медицині. Мікроструми проходять через пошкоджені клітини і відновлюють їх потенціал. Стимулюється транспортування амінокислот до клітин, запускається виробництво колагену і еластину.

Мікроструми не призводять до скорочення м'язових волокон. Навпаки, спазмовані м'язи розслабляються і розгладжуються. Тому терапія використовується для корекції косметичних дефектів в найделікатніших ділянках, таких як особа, шия, зона декольте і руки.

З їх допомогою вдається ефективно боротися з більшою частиною шкірних проблем.

Виконання мікрострумової терапії

Процедура не потребує спеціальної підготовки. Але перед сеансом майстер обов'язково повинен опитати клієнта на предмет протипоказань. Ось вони: період вагітності та лактації, епілепсія, онкологія, травми, інфекційні захворювання шкіри, патологія серця, наявність серцевих імплантатів, індивідуальна непереносимість.

Процедура не має вікових обмежень, незважаючи на це її краще проводити після 18 років.

У разі відсутності протипоказань фахівець приступає до очищення шкіри. За допомогою засобів для демакіяжу видаляється косметика, пил, шкірне сало і інші забруднення. Після цього на шкіру наносять лікувальну сироватку і струмопровідний гель, які стимулює проникнення імпульсів мікрострумів вглиб шкіри. Після цього можна переходити до виконання процедури.

Для мікрострумової терапії можуть застосовуватися електроди різного типу:

- стаціонарні. Вони займають фіксоване положення на шкірі;

- для чутливих ділянок. Застосовується в області навколо очей;

- рухливі електроди. Їх під час сеансу переміщують по шкірі вздовж масажних ліній.

Форма може бути найрізноманітнішою - круглої, плоскою. Також є електроди-рукавички, які є найзручнішими для виконання мікрострумової масажу.

Після процедури можна виконати маску або нанести лікувальну сироватку. Оброблається після цього тонізують спецзасобами і наносять крем, який відповідає типу шкіри.

Багатьох цікавить питання, як довго триває процедура. Тривалість сеансу залежить від зони обробки. Середня тривалість становить 30-60 хвилин.

Вже через 10 хвилин після мікрострумової терапії можна наносить макіяж. Після процедури не виникає роздратування, почервоніння і дискомфорт. Реабілітація не потрібна, адже слідів на шкірі не залишається.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!