З давніх-давен мінеральна косметика користувалася величезною популярністю, і сьогодні назад все повертаються до неї. Красуні Стародавнього Єгипту в якості підводки для очей користувалися порошком на основі свинцю, спеціальна паста на мідній основі служила для них в якості тіней для повік. Так саме яскравість і краса мінералів і змогла надихнути перших косметологів на створення косметики. Але тоді, в ті часи, ще не були люди ознайомленими з негативними властивостями мінералів. На сьогоднішній день, мінеральна косметика є безпроіграшним варіантом!

Сьогодні мінеральна косметика є косметикою з екологічно чистих природних мінералів. Усе матеріали проходять очистку , І тільки після цього перемелюють на порошок.

Що це таке?

Давайте розберемося, про що йде мова. Мінерал є природним тілом, у якого певний хімічний склад і кристалічна структура , Яка утворюється в результаті природного процесу і є складовою частиною гірських порід, земної кори, метеоритів, руд. До мінералів можна віднести турмалін, аметист, аквамарин, малахіт, кармін, ультрамарин, слюда, цитрин.

Олігоелементи і мінерали наш організм не виробляє, але є необхідним для здоров'я шкіри. З цієї причини вони повинні надходити ззовні, або при косметичному догляді, або з харчуванням. У виробництві косметики мінерали очищають , Після цього перемелюють до стану пудри і змішують в певних поєднаннях і пропорціях. Природна властивість мінералів і його різноманітна колірна гамма. При змішуванні в різних пропорціях можна домогтися величезне різноманіття кольорів і різних відтінків. Більш того, вони здатні дати і різні ефекти косметичних засобів: насиченість і яскравість, легенький блиск або матовість.

На сьогодні мінеральну косметику можна уявити широким асортиментом тональних засобів, рум'ян, тіней, пудр, мінеральні підводки для очей і губ, туш для вій, блиск для губ!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!