Ти ще не знаєш що це? Тоді ця стаття саме для тебе! Отже, коензим Q10 це інноваційне речовина, яке здатне омолодити і оновити твій організм. Його винахідником є англієць Пітер Мітчелл, який і отримав Нобелівську премію за доказ ефективності коензим Q10.

Він являє собою речовина, яке з легкістю синтезується організмом і допомагає клітинам виробляти більше 90% енергії. А ти знала, що чим більше в організмі людини Q10, тим молодша людина виглядає. У віці до 25 років у людини виробляється близько 300 г коензиму Q10 на добу, але вже після 25 його вироблення знижується, а до 35 років падає на чверть. Саме тому в такому віці з'являються зморшки, шкіра тьмяніє і виснажується, а овал обличчя втрачає чіткість.

Здоров'я і молодість клітин, їх термін життя безпосередньо залежить від коензиму Q10 , За допомогою якого збільшується швидкість протікання біохімічних реакцій і процесів регенерації, мається на увазі, що старі клітини замінюються молодими, наповненими життєвою енергією. Косметологи його називають противовозрастная інгредієнтом, який допомагає зробити шкіру пружною, сяючою і щільною. рівень коензиму Q10 завжди потрібно і важливо підтримувати, особливо людям після 25 років.

Для того, щоб його підтримати тебе необхідне правильне харчування , А саме вживання великої кількості вітамінів, мінералів, відмова від куріння, алкоголю, які перешкоджають виробленню коензиму Q10, приймати біологічно активні добавки, використання крему, який містить коензим Q10 і ні в якому разі не зловживати ультрафіолетом.

Дія коензиму Q10 : Захист клітин шкіри від дії вільних радикалів, гальмування процесів старіння, поліпшення клітинного «дихання», активізація синтезу колагену, еластину і гіалуронової кислоти.
Але підтримувати коензим потрібно систематично!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , За допомогою якого Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!