Вважають, що найулюбленішим заняттям наших жінок є пластична хірургія і різні процедури по омолодженню або перероблення особи, а також тіла.

Так все це робиться через те що краса і молодість дуже високо цінується представниками чоловічої статі. Але все, ж наші чоловіки зовсім недовго поступалися прекрасній статі в прерогативи походу до пластичних хірургів. На сьогоднішній день дуже багато лікарів зазначає: сучасні чоловіки захоплюються процедурою ботокса.

І якщо, приблизно, п'ять років тому складочка на лобі у сорока п'яти річного чоловіка була приваблива як для самих чоловіків, так і для багатьох жінок. Так як вона означала придбану з роками мудрість і зрілість, але ось сьогодні чоловіки, які вступають в зрілий вік, просто не бажають виглядати набагато старше своїх супутниць.

І надивившись на чарівні перевтілення, представники чоловічої статі теж вирішили скористатися косметологічними досягненнями нашого людства.

Найбільші обороти по тенденціям використання ботокса для чоловіків набрала територія Америки, її жителі більш сильно захоплюються і пластичною хірургією і різними процедурами по омолодженню своєї зовнішності. Препарат Botox, увійшов в моду в середині дев'яностих років. Але був уже схвалений організацією з контролю за якістю ліків і продуктів, в з'єднаних штату Америки в 2002 році. А ось статистика показує, що у 2001 році лікарями було проведено вісімсот п'ятдесят сім тисяч ін'єкцій препарату ботокс, при цьому всім кількість чоловіків, які побажали скористатися такою послугою, було, за даними товариства пластичних хірургів з Америки, досить значним, в розмірі ста шести тисяч .

Тенденція продовжувала розвиватися і далі. Так що в 2007 році було проведено хірургами чотири з половиною мільйона процедур щодо введення ін'єкцій ботокса, з них триста тисяч виробилося чоловікам. На сьогоднішній день, якщо вірити словам лікарів ін'єкції ботокса в чоловічі особи, набуває справжній мейнстрім. Так що медична індустрія значно розвивається і вже сьогодні готова запропонувати нашим захисникам відмінну альтернативу з ін'єкцій релаксину (Reloxin), який буде також як і ботокс, розгладжувати всі вікові зморшки.

Варто все-таки ще відзначити, що компанія Allergan, якої ми всі, і зобов'язані появі ін'єкцій ботокса, останнім часом чітко веде свою маркетингову політику, яка спрямована на наших чоловіків.
І в заяві, яку розміщено на офіційному сайті цієї компанії, підкреслюється, що ін'єкції ботокса, призначені безумовно не тільки для представниць слабкої статі. І на підтвердження цих слів зі сторінок їхніх сайту посміхається олімпійський чемпіон з плавання Марк Спітц, який вдався до допомоги ін'єкцій ботокса в минулому році.

За словами лікарів, найголовнішою причиною, чому ж наші чоловіки звертаються в клініки за дозою ін'єкції ботокса, є звичайне бажання помолодшати, для того щоб поліпшити своє становище в суспільстві, а також в особистому житті. Більш популярний ботокс серед працівників бізнес сфери та фінансової сфери, і дуже часто чоловіки вирушають до пластичних хірургів на прохання своїх настільки улюблених дружин.

Дія ін'єкцій ботокса не залежить від статі того, кому його вводять. І на відміну від представниць жіночої статі, чоловіки не стають одержимими цією процедурою, і насолоджуються результатами свого омолодження більш довгий час.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!