Напрямки, які нам на сьогоднішній день пропонує сучасна косметологія .

1. омолодження за допомогою інфрачервоних випромінювання. Воно є одним з більш бурхливо розвинувся напрямки, що є в усій естетичної косметології. Використання методу інфрачервоної терапії дає нам чудовий результат при лікуванні, а також і в омолодження нашої шкіри. Вплив від т ерапіі інфрачервоного променя дозволяє нам комплексно лікувати всі верстви наявного шкірного покриву, а також і сполучну тканину в тому числі. Пройшовши всього кілька процедур, у вас відбудеться повне відновлення овалу обличчя, і тут же відпадає у вас вся необхідність в хірургічному втручанні.

таке омолодження також дозволяє ліквідувати багато недоліків і оновлює наші шкірний покрив. Ефект від застосування терапії з інфрачервоним променем стає помітним після першого ж сеансу. Процедури, які були зроблені регулярно, приносять довготривалий, але також і якісний ефект.
Ліфтинговий ефект у клієнтів спостерігатися протягом півроку.

2. Фотоомолодження шкіри . Напрямок в косметології, що було знайдено зовсім недавно, але вже змогло знайти своїх шанувальників.
Через те що це лікувальна процедура . Її проводять і для профілактики, і для повного усунення вже наявних проявів старіння і в'янення шкіри.

Для того щоб досягти ефективного результату процедура по фотоомолодженню повинна проводитися серіями, які складаються з семи сеансів. Під час проведення такої процедури пацієнти часто спостерігають спалахи яскравого світла, які нагадують спалах від фотоапарата.

Світло легко проходить через верхній шар нашого шкірного покриву і досягає дерми, через те що в ньому знаходяться пігментні клітини, а також йдуть волокна колагену і кровоносні судини. Епідерміс залишається при цьому неушкодженим, саме тому після лікування зовсім не виникає лущення і яскраво виражене почервоніння на шкірі.

Ця процедура досить успішно проводиться на кожній дільниці нашої шкіри. Тривалість цієї процедури залежить від тієї області тіла, на якому потрібно обробити. Устаткування, яке застосовується при фотоомолоджування абсолютно безпечно для кожного клієнта.

Устаткування нашого часу, яке використовується в салонах краси, а також в клініках, відповідає всім основним вимогам з безпеки, воно також проходить велика кількість клінічних випробувань перед використанням в косметології.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!