Нарощування вій може дозволити вам знайти прекрасний погляд дівчат з обкладинок глянцевого журналу, навіть в тому випадку, якщо природа не обдарувала вас пишними віями. І це ще не все. завдяки нарощування вій, ви зможете на кілька тижнів забути про туші для вій, що дуже зручно тоді, коли ви відправляєтеся на літній відпочинок. А на рахунок плавання, про це можна не турбуватися. Нарощування вій дуже добре підходить і в таких випадках, якщо вам потрібно бути присутнім на урочистих випадках.

така процедура має досить давню історію. Ще на початку минулого століття вона з'явилася в Голлівуді. Тоді для цього використовувалися штучні вії - бахрома. Вії закріплювалися на тонкій ниточці з бахроми і мали театральний вид. Їх потрібно було приклеювати спеціальним клеєм на повіки, і трималися пару годин. Сучасний спосіб відрізняється тим, що зараз вії приклеюються до основи вій .
Отже, за допомогою спеціального клею вії приклеюють до основи своїх власних вій. Довжини можна застосовувати таку, яка вам найкраще подобається. Більш природно виглядає середня довжина вій. При нарощуванні вій, для визначення їх довжини існують і більш точні орієнтири. Якщо ваші рідні вії мають довжину 7 мм, то краще за все вам підійдуть короткі вії. Якщо довжина ваших вій до 10 мм, то в пору вам підійдуть вії середньої довжини. І тільки в тому випадку, якщо ваші вії мають довжину понад 10 мм, то вам добре підійдуть довгі штучні вії.

Перед початком процедури потрібно зняти туш з своїх вій . Не застосовувати масляні рідини для зняття макіяжу.
додатково слід знежирити і підстава кожної з вій . Спеціальним пінцетом витягти з коробки штучну вію і її підстава занурити в клей. Зараз слід акуратно її приклеїти до натуральної вії. Нарощувати потрібно від зовнішнього кута ока і так поступово нарощувати пучок за пучком.
Нарощуючи вії, вони стануть всі однакової довжини, тому майстер акуратно їх профілює по всій лінії росту, щоб надати їм натуральний ефект.
Пучки вій бувають натуральними і штучними. Бувають і такі випадки, коли і пацієнток виникає алергічна реакція до штучних вій і клею, але це дуже рідкісні випадки. Клей теж буває двох видів - безбарвний і чорний. Чорний клей виглядає як підводка, а безбарвний замаскує місце спайки .

якщо робота виконана професійно , То такі вії будуть виглядати повністю натурально, але тільки не потрібно дуже старатися з довжиною і густотою, бо ви ризикуєте стати схожою на кіноактрису 50-их років.

Найоптимальніший варіант, коли наклеюють 2-3 пучка середньої довжини в зовнішньому куточку ока, а посередині згущують окремі волоски. Таким чином, мало хто здогадається, що вони штучні, зате ваші очі будуть виглядати виразно і яскраво.
Штучні вії протримаються на ваших очах не більше 2-3 тижнів. Щоб їх не втратити раніше терміну, потрібно до них дбайливо ставитися. Не тріть очі, не користуйтеся жирним кремом для зняття макіяжу. Будьте обережні, коли знімаєте лінзи і вмиваєтеся, що не відвідуйте басейни з хлорованою водою.
Ви можете зняти нарощені вії самостійно , Для цього достатньо нанести на ніч рослинне масло або застосувати спеціальну рідину.

Таку процедуру легко повторити, а коригувати їх можна таким способом - на місце випала вії нанести іншу.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!