Безпосередньо перед сеансом

Отже, ви прийшли в спортивний клуб або в салон, де встановлений солярій. Ви, природно, знаєте, як ваша шкіра реагує на сонці, але шкіра на солярій може реагувати трошки по-іншому. Тому, починати сеанси засмаги в солярії, слід з невеликої кількості часу, і після цього, поступово збільшувати час перебування (Коли, звісно, ніякої реакції не було). Якщо салон хороший, то вам відразу ж запропонують шапочку, конуси, які захищають соски, сонцезахисні окуляри. Ви можете комфортно вимити руки, роздягнутися, а перед самою капсулою буде лежати спеціальний килимок. Безпосередньо перед сеансом, приберіть з лиця всю косметику, зніміть всі прикраси.

У цей день забороняється проводити косметичні процедури, типу пілінг, чищення шкіри і т.д. Можна, можливо робити тільки зволожуючі і живильні маски після сеансу. Перед тим як відвідати солярій, не потрібно користуватися лазнею або сауною, бо такі процедури позбавлять вашу шкіру природного захисту, і результатом відвідування солярію може бути сильний опік. Також не потрібно перед сеансом митися водою з милом. Потрібно користуватися спеціальними засобами для засмаги в солярії. Ви зможете їх придбати в цьому ж салоні. Завдяки таким косметичним засобам, ви зможете підсилити загар і звести до мінімуму шкідливі наслідки. Під час проведення процедури засмаги волосся краще прикрити косинкою, а губи змастити зволожуючим бальзамом. Груди слід теж прикрити або хоча б скористатися спеціальними наклейками для сосків. Засмага в області грудей дуже шкідливий! Після відвідування солярію відзначається посилення швидкості обміну речовин, тому відразу після сеансу рекомендується трошки відпочити. У цей день не слід займатися ніякою фізичним навантаженням. Ніколи не відвідуйте солярій 2 дні поспіль.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!