Самооцінка досить багатьох жінок всього людства багато в чому залежить від того, як вона виглядає. Так як кіноіндустрія пропагують щосили образ дівчини з обкладинки : У якій осина талія, а також довгі ноги, засмагле тіло, великі груди і губами.

Великі силіконові губи ...
Ще в минулому столітті в моду ввійшла тенденція щодо збільшення губ. Така процедура в той час вважалася дуже складною і досить небезпечною операцією. І навіть якщо десятиліття збільшення грудей стало майже відпрацьованим способом для прикраси себе і свого тіла, то ось вживлення силікону в губи давало ускладнення і негативні ефекти.

Так як були випадки, що даний матеріал розміщувався нерівномірно, а бувало, таке іноді його вводили дуже багато, і саме це робило губи пацієнта схожими на валики.

Та й речовина, яке використовували в той час, не було достатньо добре адаптовано для нашого організму, щоб можна було вводити даний засіб без будь-якої оболонки. Використовуваний силікон того години був схильний зростатися в тканини, і відкачати його під час невдалої процедури міг зовсім не кожен хірург, через те що була велика небезпека зачепити лицьовий нерв.

Техніка і матеріал для введення силікону в наш час ...
На сьогоднішній день силікон вже не такий небезпечний для організму людини, а також і технологія його використання змінилася. Тепер хірурги вводять даний матеріал маленькими дозами, щоб можна було повністю уникнути не хорошого збільшення губ. Але ось також відсутній і ймовірність появи ущільнень в губах , Коли силікон збивається в один кут рота.

При поступовому введенні даного матеріалу, особа, якій проводять процедуру, можуть з легкістю оцінити стан своїх губ, а також можуть вирішити, чи добилися необхідного обсягу вони чи ні. І при досягненні відмінного результату, від даної процедури в будь-який час можуть зупиняти за бажанням клієнта.

Протипоказання до застосування даної речовини ...
Збільшити свої губи за допомогою силіконом може собі дозволити не кожна дівчина. І справа зовсім не у вартості процедури. Просто до застосування силікону є і свої різного роду протипоказання.
В їх число входять:
1. хронічні хвороби, гострої форми;
2. діабет;
3. погана згортання крові;
4. психологічні розлади;
5. юний вік пацієнта.

Альтернативні методи для збільшення своїх губ ...
Кращим способом на сьогоднішній день збільшити губи коректно є тільки використання биогеля. Його випускають під різними марками, але ось до складу даної речовини обов'язково входить гіалуронова кислота. Хірурги, які займаються пластичними операціями, вважають биогель просто порятунком для клієнток, так як він має низку переваг .

Біогель при у веденні в губи, не викликає не якихось алергічних реакцій, а ось що входить до складу даного засобу гіалуронова кислота приживається всередині, через те що вона є природним компонентом.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" наданий величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, які допоможуть Вам виглядати завжди красиво і молодо!