Нерушимые правила для сохранения молодости Більшість жінок зацікавлене в так званій зовнішньої молодості - то наскільки років вона виглядає в очах чоловіків і жінок, в тонусі її шкіра чи ні, чи помітні зморшки. Методики зводяться до використання пілінгів, масок, виконання підтяжок і т.п. Серед десяти опитаних жінок, дев'яти скажуть, що саме вибори і використання косметичних засобів вони відводять основну роль при омолодження.

Є золоті правила збереження молодості, які не тільки додають кілька років життя, але також прихильно позначаються на стані шкіри і її зовнішній вигляд.

Рух це життя

Цю прописну істину можна почути від людей більш старшого покоління. Шкода, що молодь забуває цю не прописну істину. Абсолютно, неважливо чи будуть це піші прогулянки, заняття фітнесом, йогою, плавання, це повинно бути присутнім обов'язково.

стабільну вагу

Нормальними сезонними коливаннями ваги визнано вважати 2-3 кілограми. Але якщо наше життя перетворюється в боротьбу із зайвою вагою, то говорити про довголіття, молодості, здоров'я не має ніякого сенсу. Потрібно знайти ту систему харчування, яка буде підходити вам і допоможе схуднути, підтримувати певну вагу в нормі. Відмовитися від усіляких експериментів над собою в інтересах кожної людини, який стежить за собою і своїм здоров'ям.

Всі дієти дуже стрессогени для нашого організму, вони розхитують нервову систему і здоров'я, негативно позначаються на стані шкіри. Наша шкіра являє собою єдине ціле. Не можна відокремити шкіру на спині і обличчі. Коли людина набирає зайву вагу, або навпаки втрачає його, шкіра розтягується або звужується, причому не на окремих ділянках, на всьому тілі. Тому дуже важливо, щоб вага була стабільним, і тут не варто орієнтуватися на кимось придумані норми, адже всі ми індивідуальні. Варто жити повним життям, не витрачати весь свій час і сили на погоню за красою і вигаданими зразками.

Чистота

Чистим має бути не тільки тіло, а й душа. Злість, образа, постійне невдоволення, похмурість відображається на стані шкіри і всього організму в цілому. Такі люди, як правило, виглядають старше інших, навіть якщо при цьому вони проводять в салоні краси половину життя. Наш спосіб життя в прямому сенсі слова відображається на нашому обличчі. Тому доброта, позитивність мають прямий зв'язок з молодістю.

Навіть офіційна медицина визнала очищення організму від шлаків важливим елементом збереження нашого здоров'я.

Очищення організму від шлаків дозволяє всім органам працювати більш правильно, активізує обмін речовин, включаючи клітини шкіри. Як пояснюють фахівці, очищення кишечника і печінки дозволяють організму зайнятися своїми проблемами, замість того щоб витрачати всі зусилля на переробку і нейтралізацію накопичився в організмі сміття.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!