Краса - це сила, і ми кожен день докладаємо для цього купу зусиль, щоб стати «сильніше». Для цього, молодим дівчатами обов'язково треба прагнути до вдосконалення і постійно поповнювати свої знання і в області косметики і косметології.

Плампер. Існує думка, що Анжеліна Джоули виконала безліч пластичних операцій, де свої губи зуміла перетворити на предмет обожнювання дуже багатьох чоловіків нашої планети. Дівчата, ми з вами зможемо цього домогтися значно швидше! Вдаючись до допомоги блиску-пламбера, ми сьогодні можемо надати своїм губам прекрасний оббьем на кілька годин. Але існує нюанс: до складу пламбера входить екстракт імбиру або червоного перцю, завдяки яким і збільшується приплив крові. Так що ваші губки можуть відчувати пощипування.

Кайал. Якщо ви любителька наносити на нижню повіку кольоровий або чорний олівець, при цьому прекрасно розумієте, що його необхідно постійно підправляти, то візьміть до уваги - на нашій вулиці теж почалося свято. Фахівці косметологи зуміли створити стійкий антисептичний олівець - кайал.

Косметичний вуаль. Даній новинці повністю підходить назва - чарівна паличка. Така косметична вуаль дуже часто буває у вигляді легкої мінеральної пудри, і наносити її слід тільки тоді, коли вже повністю використані всі рухи основного макіяжу. Крупинки такої вуалі здатні згладити всі лінії макіяжу і додасть вашій шкірі чарівне сяйво. Чи не правда, що дуже легко піддатися такій спокусі.

Консилер. Кім Кардашьян ніколи не виходить на вулицю, якщо не скористається консілером. Ваше свято не мають право зіпсувати капілярні сіточки, прищики або темні кола під очима, тому як консилер здатний замаскувати всі нерівності на обличчі. Нанесіть зверху пудру або тональний крем, і все в порядку. На вашому обличчі сяє загадкова і неповторна посмішка щастя.

Праймер. Даний засіб просто обожнюють візажисти, тому як тільки завдяки йому різний макіяж витримає випробування. Ним користуються перед тим як нанести основу, і після зволоження. Природно, що він не підходить для щоденного макіяжу, а тільки в тому випадку, якщо у вас якийсь святкову подію, де ви повинні престати у всій своїй красі, без відвідування жіночих кімнат.

Шиммер. Це рум'яна або пудра, де до складу входять великі блискучі частинки. Він ідеальний для створення вечірнього макіяжу, але не наносите його на все обличчя, а тільки в область скронь і вилиць.

Люмінайзер. Це таке чудо-засіб, який здатний з будь-якої особи створити ідеальний овал. За допомогою люмінайзера коригуються недоліки, освітлюються певні місця на обличчі.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!