Чули про сучасні б'юті-методики ? Встигли вже навіть ними скористатися? А як на рахунок застосування одночасно декількох методик? Давайте розглянемо детальніше яких результатів можна досягти при такому успішному співробітництві .

Сьогодні багато уваги кружляє навколо корекції шкіри. самим популярним методом, звичайно все так же вважається пластика , Але не варто відкидати і різні малоінванзівние впливу на шкіру. З їх допомогою можна не тільки коригувати ознаки старіння шкіри, але і попередити процес в'янення і старіння шкіри .
Все більше і більше уваги, як з боку лікарів, так і пацієнтів, приділяється застосуванням делікатних методик збереження шкіри, тому нові терапевтичні методики мають великі шанси стати хорошою альтернативі хірургічних втручань. Серед таких розглядається тредліфтінг, або ж іншими словами, підтяжка шкіри мезонітямі. Про цю інновацію говорилося вже неодноразово, пропонуємо обговорити її застосування в поєднанні з плацентарної терапією. Що це означає?

Результат насамперед.
Яким чином можна досягти хороших результатів за допомогою імплантації розсмоктуються гладких мезонітей з полідіоксанона? Тривимірний, об'ємний ліфтинг шкіри, а також, що не менш важливо, попередження птозу. "Як це працює" -Запитайте ви? Все дуже просто. При введенні в шкіру стороннього тіла, в нашому випадку нитки, посилюється клітинна активність і синтез сполучнотканинних волокон. Іншими словами, ми провокуємо шкіру до самостійної перебудови або ремоделированию.

але інтенсивність процедури, за допомогою якої буде проходити оновлення шкіри, залежить від потенціалу організму самої людини. Оскільки в однієї людини такий потенціал більше, а в іншого набагато менше. Для того, щоб якраз посилити ресурс нашої шкіри, і відповідно, продовжити ефект від застосування мезонітій, використовують препарати, в основі яких лежить плацента. Плацента має здатність поліпшення місцевих обмінних процесів, харчування і дихання шкіри і одне з важливих з чим сам тредліфтінг не в змозі впоратися -увлажненіе шкіри, висока еластичність, однорідність тону, виразна яскравість.

Чи не простіше простого.
Але як же зрозуміти в чий же компетенції робота з Нитяні технологіями: лікаря-косметолога, або ж хірурга? Питання дуже делікатне, тому що в основі процедури лежить безпеку пацієнта. Фахівці на сьогодні мають найрізноманітніші Стек гілок матеріали, які в основному розрізняють за ступенем складності їх виконання. Це не тільки прості, т.зв. мононити або одинарні нитки, але і нитки у вигляді кісок, вузликів.
Є вже навіть нитки з розкриваються в тканинах шипами, які можуть забезпечити найефективнішу підтяжку.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для зручності проведення різних косметичних процедур!