«Нормативи» частоти фарбування волосся

Наскільки часто можна фарбувати волосся, залежить, більшою мірою від того, яке засіб ви використовуєте для цієї мети. Пінки гелі ви можете використовувати один раз в 2-3 тижні, при цьому за здоров'я свого волосся вам переживати не варто.
Не частіше одного разу на місяць можна використовувати напівстійкі фарби, при цьому, в таких складах фарбувальний пігмент в волоссі буде накопичуватися, якщо його регулярно застосовувати. Крім цього, колір буде зберігатися довше на волоссі.

Небажано фарбувати волосся частіше, ніж 1 раз в 1,5-2 місяці хімічної стійкою фарбою. Якщо, по якійсь причині ви наносите на волосся барвник частіше, то в цьому випадку, наносити його слід тільки на корені волосся. Крім цього, вам слід доглядати за волоссям спеціальними засобами .
Без обмежень і в будь-який час можна використовувати натуральну фарбу, тому як така забарвлення не здатна пошкодити структуру волосся, більш того, вона надає лікувальний ефект.

Правильний вибір кольору. Найоптимальніший варіант - це візит до професіонала. Він правильно підбере найкращий колір волосся виходячи з кольору шкіри, очей і віку.

Теплий, холодний і змішаний - основні тону шкіри. Відповідно до цього, підбираються і фарби. Не менш важливо враховувати вік клієнта, бо, як темний колір волосся акцентує увагу оточуючих на зморшки, блідість покриву шкіри і втому.

При самостійному виборі кольору і відтінку, краще віддати перевагу відомим маркам. Колір необхідно звіряти зі спеціальною палітрою, яка є в наявності у продавця.

Збереження яскравого відтінку. Віддавайте перевагу якісним професійним фарбам, які не змиваються після кількох процедур миття волосся.
Завжди потрібно використовувати спеціальні засоби по догляду за фарбованим волоссям . Це маски, спреї, бальзами, які відповідають серії укладань. В результаті лусочки волосся будуть пригладженими, а локони стануть м'якими, еластичними і об'ємними.

Тонізуючий шампунь потрібного вам відтінку посилить блиск волосся і підкреслить його колір. Такі шампуні можуть бути самої різної кольорової гами - чорний, світлий, коричневий або рудий.

Хімія після фарбування. Фарбування волосся та хімічна завивка - це абсолютно різні процеси хімії. Якщо ви ризикнете після такої процедури зробити хімію, то, швидше за все барвники будуть частково зруйнованими, і в результаті вихідний колір буде спотвореним, а відтінок менш інтенсивним.
Якщо, по якійсь причині вам потрібно терміново зробити і те й інше, то рекомендуємо спочатку провести хімію, а вже через 2 тижні - процедуру фарбування.
Але, пам'ятайте, що подвійна порція навантаження на волосся негативно позначиться на їхньому зовнішньому вигляді і на здоров'я.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!