новинки косметики - що може перевернути косметичну індустрію в наступні десять років?

косметична індустрія активно просувається у своєму розвитку, і періодично ми стикаємося з інформацією про запуск у виробництво новинок косметики, завдяки яким, в наступному десятилітті ми будемо мати можливість відмовитися від омолоджуючих ін'єкцій і пластичних операцій. Така косметика - задоволення не з дешевих - майже та ж ціна, що і корекція особи хірургічним методом. Але жінок це не сильно обурює, тільки б виробник препаратів давав гарантію.
Ще в кінці минулого століття, киснева косметика здійснила переворот в індустрії краси. А косметика на основі шоколаду і кофеїну , Препаратів для шкіри з вітамінними комплексами і зеленого чаю? Все це було приємною новинкою. Але з часом до косметичних засобів стали пред'являти великі вимоги - зараз вона вже повинна просто забезпечувати короткочасний ефект, але і виліковувати її від наближення старості. У сучасній косметики сьогодні існує обов'язковий критерій якості - це гіпоалергенність. Косметика не повинна викликати ніяких почервонінь, висипань, свербіння та інші неприємності. Інші товари народного споживання характеристики - це вже лише своєрідні надбудови. Виробники оной лінії акцентують увагу на натуральності своєї продукції, інші ж навпаки, звертають увагу на останні наукові відкриття, які знайшли своє застосування в їх косметичних засобах.
Нанокосметика
У третьому тисячолітті особливу популярність, або вірніше «писк» отримало назву Нанокосметика. Спішу повідомити, що принцип дії такої косметики не новий. Основне її завдання - збагачувати шкіру всілякими вітамінами та поживними речовинами. Але такі речовини повинні проникнути в найглибші шари шкіри. Для цього їх подрібнюють до нанорозмірів і поміщають в спеціальні нанокапсули. До відома: 1 нанометр, це одна мільярдна метра.
Нанокапсули входять до складу кремів, масок, лосьйонів, гелів і декоративної косметики і при нанесенні на шкіру вони проникають в основу шкіри, що дозволяє їх речовин взяти активну участь в процесі регенерації. Компанія Лореаль стала першопрохідцем в області нанокосметологіі, а, з часом, поступово стали освоювати перспективну технологію і інші світові бренди.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!