Новий тренд - обручку з чорним діамантом

Сьогодні колечко з діамантом - це невід'ємний атрибут весільного торжества. При цьому, дарують діаманти не тільки на весілля, але і на заручини. Так чому ж одне з таких кілець не може прикрашати кольоровий діамант ?

Відповідь: ще як може. І з рожевим, і з жовтим, і з дуже дорогим і рідкісним фіолетовим і навіть, з чорним.
Багато з вас зараз мені заперечать, мовляв, чорний колір не є весільним . Але, не поспішайте. Ось, наприклад, гуру весільної моди, мадам Віра Вонг, на показі сезону Fall-2012 представила б Ольша колекцію весільних суконь Чорного кольору. Кажуть, що нічого страшного з покупців таких суконь не сталося. Я б на це, звичайно ж не наважилася, а ось на рахунок чорного діаманта, я б подумала.
Розвиваючи чорний тренд весільної моди, ювелірні Будинки пропонують своїм клієнтам кільця на заручини прикрашені чорними діамантами . Чому дизайнери впевнені, що у весільній моді чорний діамант приживеться?

Тому що це красиво. Чорний діамант має таке ж світіння, як і звичайний. Деякі навіть вважають, що він ще сильніше сяє, бо як існує контраст з оправою.

Тому що це унікально. Якщо ви хочете виділитися, то кільце з чорним діамантом - це чудовий варіант. Ваше кільця буде красиво відділятися від будь-якого кільця ваших гостей, родичів, колег, подружок.

Тому що це не так дорого. Виявилося, що чорний діамант дешевше білого . Але багато хто думає, що це не так. Швидше за все, порівнюють з чорним перлами, який дорожче білого. За якістю, чорні діаманти відповідають білим, але при цьому вони в рази дешевше, хоча звичайно це отже дорого, бо, як діамант - це цінний камінь. Раніше чорні діаманти не зважали дорогоцінними і їх продавали по 10 доларів за карат. Зараз, навпаки. А ось коли вже вони увійшли в моду, то ціна на них починає рости і дуже скоро зрівняється з ціною білого діаманта. По крайней мере, так вважають експерти.

Тому що вибір величезний. Не потрібно думати, що варіантів кілець з чорним діамантом трохи, тому що він ще не популярний у наречених. Зовсім не так. Якщо ви подивіться кілька кілець, то ви відразу виявите цікаві варіанти. Дизайнів таких кілець не менше ніж кілець з білим діамантом.

Тому що це вас виділить. Знаєте, що відчувають дівчата, які отримують на заручини кільце з чорним діамантом? Звичайно ж, похвалитися всім-всім-всім. Таке кільце помітять все, більш того, його запам'ятають. Ще б пак - це ж така рідкість.

Тому що з наменітості теж носять чорні діаманти . Так, це, правда, багато селебріті носять обручки, які прикрашає чорний діамант. Крім цього, їх можна помітити і в кіно. Культовий фільм «Секс у великому місті» - саме в цьому фільмі містер Бі дарує Кері (Сара Джессіка Паркер) колечко з чорним діамантом. А ви не хочете дотримуватися такого прикладу?

Тому що це модно. Чи не в усі часи чорний діамант був в моді, але сьогодні - його пік. Експерти впевнені в тому, що мода на чорний діамант не згасне ще кілька років - так що не спізніться.

Тому що це стильно. Чорний діамант поєднується з будь-яким одягом, з любимо іміджем. Будь-то рокерський прикид, рожеве плаття або ж ділової наряд.

Ну що ж дівчата, натякнемо своїм улюбленим, що «Кращі друзі дівчат - це чорний діамант»?

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!