«Вся отклячіла, в вузол ось тут зав'яжеться, вся скукожітся, як старий рваний черевик - і ось, чеше на роботу ... »- пам'ятаєте слова Верочки секретарки з кінофільму« Службовий роман »?

І найцікавіше в тому, що ми, в основному, саме так і ходимо. При цьому ні вік, ні сімейний стан, ні погода в цьому випадку, не має ніякого значення.
У мене вже давно зріло бажання, поговорити з цього приводу. Наболіло! Наші жінки найкрасивіші в світі. Це видно навіть з просторів космосу. Але не знаю чому, але нам властиво красу псувати усіма способами, якими тільки це можливо. Звідки все це - ніхто не знає. Толі ще йде з часів татаро-монгольського ярма, коли жінки повинні були ховати свої груди, сутулитися, спотворювати ходу, щоб завойовники їх не помітили, чи то від невлаштованості життя взагалі. Типу, коли все в моєму житті піде так, як я цього хочу, тоді і почну гратися як рись. А може краще зробити все навпаки? Почати все з самої себе, змінити вираз обличчя, ходу, поставу, ставлення до себе і до цієї ланцюгової реакції приєднається і інша зміна в нашому житті. Детальніше на тему як змінити ставлення до себе, ви можете почитати на сайті «Сонячні руки» в розділі «Виконання бажань Сила думки».

Каблуки - це наше все. Це сильна зброя, яке б'є прямо в ціль. Сперечатися з цим не буду, та й не треба. Ось тільки щодо цілей - так вони у багатьох дивні. Наташа, мій тренер з фітнесу, буквально трясеться від великої кількості молодих дівчат на високих підборах, які йдуть по тротуарах міста на напівзігнутих ногах. Буквально кожне наше заняття вона починав, вимовляючи одну і ту ж фразу: «Побачу когось із вас на напівзігнутих ногах - на місці вб'ю!» Згодна - радикально. Але сенс, то в цьому був. Я, наприклад, на все своє життя запам'ятала, що зігнуті коліна і високі підбори - поняття несумісні.
І ще. У нас як - або все, або нічого. Якщо на вечір намічається якийсь захід, ми будемо весь день бігати на підборах, в очікуванні чогось. Так, фурор то точно буде. Але вам, вже буде не до нього.
Моя мама одного вечора зустріла свою подругу на високих підборах і з красивими сережками у вухах, звисаючими до плечей і захоплено її запитала: «Як тобі вдається постійно так виглядати?» І що ви подумали, вона отримала щиру відповідь: «Ну як, як. Ноги, природно, болять, вуха вже відвалюються ... Але потрібно вибирати між зручністю і красою. А марку то тримати треба ». Звичайно треба. Але вибирати щось, не обов'язково. Хто вам заважає вранці пробігтися в балетках, а ввечері взути туфлі на шпильках. І ви відчуєте ефект від свого ж перетворення. Легкість в ваших ногах дозволить вам в танці легко рухатися, а не висіти на плечі свого партнера. Чи сподіваєтеся на жалість? А потрібно вам це?

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!