О, Спорт, Ты - Молодость! Основна мета - це сподобатися собі!

Раніше, всі літні люди займатися спортом починали за порадою друзів і лікарів, оскільки у них, наприклад, боліла спина або коліно. Сьогодні більшість літніх людей приступають до виконання фізичних вправ через великого бажання подобається і собі і іншим людям, бути привабливими і здоровими.

І хоча з кожним новим днем людей похилого віку все більше стає, вони не завжди здатні знайти те, що повністю б відповідало їхнім потребам і потребам. Як правило, найбільш великі фітнес центри для людей похилого віку не були пропонують спеціальних програм. І пенсіонерам нічого не залишається, як брати участь в колективних заняттях, які їм, по інтенсивності фізичного навантаження не завжди те і підходять. Якщо для деяких похилого віку людей відвідувати колективні спортивні заняття в спортивному клубі не становить жодної проблеми, то інші себе не відчувають досить впевненими серед величезної кількості молодих людей. Вони дуже бояться показати найгірші результати і стати в очах оточуючих справжнісіньким посміховиськом.

Однак тут не потрібно впадати у відчай. Домогтися бажаного можна завжди і за будь-яких обставин. Найголовніше - це усвідомити, що заняття спортом - це власне те, що вам зараз необхідно!

Глибоке усвідомлення!
М'язова маса в міру старіння зменшується. Знижується тонус м'язів. Стає гірше постава, оскільки хребет, так би мовити спресовується, і іноді настільки, що це викликає величезні проблеми з диханням. В даному випадку, величезна кількість досвідчених лікарів настійно рекомендують виконувати різні фізичні навантаження. І найкращим варіантом - це знайти підходяще спортивне товариство, призначене для літніх людей, де вони можуть зустрітися і провести свій вільний час за грою в різні настільні ігри, відправитися в спільну подорож або зайнятися йогою. Загальні заняття чудово допомагають всіляко налаштуватися на заняття спортом і один одного у всьому підтримувати. Ще один просто шикарний стимул - це звернутися до свого особистого тренера, в завдання якого, крім підбору необхідного комплексу вправ, входить і мотивація свого підопічного на виконання фізичних і спортивних вправ на регулярній основі.

У будь-якому випадку, якщо раніше людина не займався спортом або у нього є явні проблеми з дорогоцінним здоров'ям, тоді обов'язково перед початком занять потрібна рекомендація грамотного лікаря, який цілком знає його історію хвороб. Після цього, при потребі, потрібно звернеться до вузько профільного фахівця, наприклад, до кінезітерапевту, який допоможе вирішити всі проблеми, пов'язані з болями в спині і призначить курс потрібної реабілітації, перш ніж його пацієнт зможе приступити до виконання звичайних спортивних вправ.

Психологічне розвантаження.
Основною метою в разі літніх людей є здоров'я, а ніяк не рекорди, внаслідок чого найголовніше - це ніяк не травмувати тіло, якщо за заняття спортом взятися занадто різко. Від занять спортом ви повинні отримувати тільки задоволення, а для цього необхідно підбирати самі відповідні для вас вправи, які дозволять відчувати повну впевненість в тому, що це вам під силу. Оскільки основна користь - це психологічна. Коли особистий тренер французьких зірок Жан-П'єр Клемансо початку цілком працювати з французької популярною актрисою Жанною Моро, на першому їх сеансі вони не менше розмовляли, ніж займалися фізкультурою. Вона визнала, що це найкраща програма фізичних навантажень, оскільки її тренер уважно вислухав.

Перш ніж буде помітно благотворний вплив на тіло, все люди похилого віку отримують психологічну користь від занять спортом. Величезна гордість за те, що все таки вдалося розпочати заняття, всіляко стимулює, їм хочеться піти ще далі, спробувати на своєму шляху до гармонії спробувати щось нове. Для всіх літніх людей просто чудово підходить сеанс спортивних фізичних вправ тривалістю в 45 хвилин і тривалістю 2 рази в тиждень. І не потрібно перед собою ставити мету займатися спортом до болю в м'язах і повного стомлення.

Для літніх людей розкріпачення в психологічному плані приходить з найпершим сеансом, проте що ж стосується фізичної користі, ніж людина стає старше, тим користь важче отримати. Для росту м'язів і тканини м'язів потрібно більше часу: літнім людям потрібно мінімум 2 місяці, щоб досягти фізичної позитивної динаміки, тоді як для більш молодих людей досить протягом місяця виконувати регулярні фізичні вправи.

Величезна кількість людей похилого віку живуть одні. І коли вони займаються спортом і виконують фізичні вправи, у них, так би мовити починається скоєно нове життя, оскільки вони більше дбають про себе і приділяють собі більше часу. Завдяки поліпшенню їх самопочуття від заняття спортом вони і в інших областях стають найбільш активними. Під час занять спортом і виконання фізичних вправ людське тіло починає виділяти гормон радості - ендорфін, тому люди і відчувають прилив ентузіазму, у них з'являються нові бажання і інтереси.

Молоді люди, в основному займаються спортом, щоб зберегти фігуру в прекрасній формі, а літні хочуть подолати слабкість м'язів і усунути проблеми з поставою через те, що у них зменшилася м'язова тканина, яка починається зменшуватися до 33-м - 34-ем років . Вся справа полягає в регулярності занять спортом. Якщо ви в 20 років робите поперечний шпагат і регулярно займаєтеся спортом, ви його можете робити і в 60 - 65 років!

З чого ж слід почати?
Найголовніше фізична вправа, з якого літнім людям і потрібно починати, перш за все - це регулярна ходьба. Основна мета - це не швидко ходити, а регулярно, протягом, наприклад, 30-ти хвилин. Вихід за покупками або по справам не вважається повноцінною фізичним навантаженням, оскільки при цьому ми дуже повільно ходимо. Також всім літнім людям потрібно почати займатися м'якими видами спортивних фізичних вправ, такими як, пілатес або йога, які поліпшать розтяжку і знімуть стрес. Щоб отримати найкращі результати, стомлюючої аеробікою не обов'язково займатися. На сьогодні є хатха-йога або аштанга йога з вправами, які ідеально підходять для конкретних потреб саме літніх людей.

Тут важлива Ніяк не частота, а саме регулярність. Якщо літня людина 1 раз в тиждень займається спортом, але регулярно, це набагато краще, ніж три рази на тиждень кожні два місяці.

Займайтеся на регулярній основі фізкультурою, не варто себе запускати! Дуже багато людей в літньому віці ставлять на собі хрест. Не варто себе жаліти, долайте всі межі своїх власних можливостей. Спонукаючи себе до регулярної активності, ми у смак дуже швидко входимо і хочемо зробити ще більше - це і надає бадьорості і забезпечує в майбутньому наше всеціле благополуччя!

Будьте здорові і прекрасні завжди!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!