Устаткування для апаратної косметології та фізіотерапії - це новітній напрям в індустрії краси, яке має на увазі під собою використання косметологічного обладнання цілях естетичного і лікувальної дії.
Традиційна і апаратна косметологія застосовує апаратура, в якій замішаний людський фактор. Завдяки цьому можна проводити цілий комплекс терапевтичних і косметологічних процедур, включаючи мікроструми, електроміостимуляція фототерапії, ультразвук, мезотерапію та інші. Давайте зараз, в нашій статті, ми зупинимося на деяких з них, більш детально.
Електроміостимуляція в професійному косметологічному обладнанні - це найпопулярніша процедура. електроміостимуляція по тілу заснована на застосуванні електричних імпульсів, які впливають на шкірний покрив. Використовуючи електроміостимуляція в комплексі з електроліполіз, лимфодренажем, відзначається швидке зменшення жирового шару. Фізіотерапевтична процедура і апаратів - ультразвук. Ультразвук складається з механічних ультразвукових хвиль високої частоти. В косметологічних апаратах і в обладнанні в основному використовують ультразвук, частота якого становить від 800 до 3 000 кГц.

Процедура мікроструми - це вплив модульовані імпульсами. Мікроструми впливають на клітковину, дерму і верхні м'язи. У процесі впливу активно виділяються амінокислоти, відзначається поліпшення обмінного процесу.
В даний час відомі салони краси та медичні центри використовують апаратну методику, як найефективнішу, в естетичних і лікувальних цілях. Найбільш затребуваними з них є мікроструми і електроміостімуляція. Досить великою популярністю також користується електростимуляція і ультразвук.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!