Обзор основных методик коррекции морщин На сьогоднішній день з'явилася величезна кількість комплексів і методик в косметології по боротьбі зі зморшками на шкірі. Вам потрібно буде сходити на консультацію до професіонала, і дізнатися всю інформацію про те, як же отримати відмінний результат в усуненні вікових змін на шкірі, до яких відносяться і зморшки. Тільки досвідчений лікар-косметолог зможе сказати вам, в якому саме стані знаходиться ваша шкіра на обличчі, складе вам індивідуальний курс процедур, які потрібно буде пройти, так само зможе вам порадити, які процедури ще можуть підійти вам. Але це, звичайно ж, після того, як він подивиться картку про стан вашого здоров'я, і скаже вам, чи зможете ви найближчим часом взагалі втілити свої бажання в життя.

Процедури, які націлені на омолодження шкіри, які здійснюються за допомогою спеціальних засобів і апаратів, які позбавляють вас від зморшок і інших складок - це фототерапія, фраксель, термоліфтінга, LPG-масаж і інші методики. За допомогою апаратних процедур можна не тільки позбутися від зморшок, але і виробити в шкірі знову еластин і колаген, що сприяє оновленню шкіри в цілому, так і всього організму.

Радимо вам прочитати на нашому сайті так само інформацію про ефективність фракційного лазера, мезотерапію і LPG масаж.

Не забувайте, що крім боротьби проти зморшок за допомогою апаратів існують так же і ін'єкційні методики корекції, такі як: контурна пластика, біоревіталізація, ботокс і мезотерапія, про яку ми нагадали вам вище. Якщо вже говорити про ці процедури, то в них використовуються такі основні препарати, як гіалуронова кислота або ж ботулотоксин.

Є також додаткові види процедур , Але вони в принципі діють майже так само добре і ефективно, як і перераховані вище. Це різні пілінги, заповнення зморшок нитками, догляд за шкірою за допомогою косметичних засобів, дермабразія і так далі.

Зараз ми розповімо вам про види боротьби зі зморшками

1. Контурна пластика - процедура, під час якої в шкіру вводять препарат в основі якого лежить гіалуронова кислота. В організмі знову активізується синтез колагену і запаси гіалуронової кислоти. А в результаті все зморшки зникають, а овал обличчя поліпшується. Більш докладно про цей вид ви зможете прочитати в статті, присвяченій цій процедурі на нашому сайті.

2. Ботулотерапія - відбувається завдяки мікроін'єкцій ботокса (очищеного токсину ботулізму). Під час цієї процедури нервові сигнали в мімічні м'язи не надходять, вони просто блокуються. В результаті м'язи розслаблені, зморшки зникають, а шкіра стає більш гладкою. Підсумок після такої процедури тримається не більше, ніж півроку.

3. Термоліфтінг - ця процедура єдина в своєму роді, що проходить без операцій. На цій процедурі вам прогріють тканини струмами з високою частотою або просто з великою потужністю. Після цього всі зморшки розправляться і утворюється новий "каркас", шар шкіри, так як відбудеться регенерація еластинових і колагенових волокон. Це дуже дієва, ефективна процедура.

4.Біоревіталізація - це процес, вчасно якого відновлюється рівень зволоження шкіри за допомогою ін'єкцій, які потрапляють через гіалуронову кислоту. В результаті шкіра перестає бути сухою, її тонус підвищується і вона стає більш пружною.

5.Фототерапія - лікувальна процедура за допомогою якої відбувається випромінювання інфрачервоних і ультрафіолетовихлучей. Тим самим стимулюється вироблення еластину і колагену, обмін речовин прискорюється на рівні клітин і при цьому видаляється меланін. Загалом, поліпшується колір і структура шкіри, вона стає більш еластичною і пружною, а зморшки розгладжуються.

Хочемо вам повідомити, що це ще не весь перелік процедур, за допомогою яких можна позбутися від зморшок і поліпшити стан шкіри на обличчі. Кожен спосіб по-своєму унікальний, і у кожного є свої приголомшливі результати. Спеціаліст підбере вам потрібну для вашої шкіри процедуру, так як це все дуже індивідуально. Щоб не було ніяких наслідків це повинен робити тільки професіонал, в першу чергу тільки через те, що у кожної такої процедури є свої протипоказання, мінуси.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!