Оливкова олія- бестселер, створений самою природою. Вживання цього продукту, щедро збагаченого жирами, мінералами і вітамінами в якості масок , Або у вигляді добавки до продуктів -це завжди процедура приречена на приголомшливий успіх!

Не поспішайте скупитися і економити , Замінюючи вашого улюбленця на більш дешевий продукт. Пам'ятайте, -здоров'я і краса-синоніми, а успіх -сінонім і першого і другого.

Нижче ми наведемо кілька рецептів масок для обличчя. Тільки пам'ятайте, увагу молодим! Не зловживайте оливковою олією, залиште цей варіант для більш зрілої і втомленою шкіри.

У вас після вечірки залишилися шматочки банана і свіжого огірка? Не відходячи від столу розімніть вилкою цих двох невдах і і змішайте з двома ложками оливкової олії. Нанесіть на обличчя. Двадцять хвилин відпочинку, водна процедура і ніяких слідів роздратування і сухості на вашій шкірі . Терта морква, злегка збитий білок яйця, одна ложка оливкової олії - можливо це легкий вечірній салат? Можна і поєднати: -Ложка всередину, ложку на шкіру. Вітамін "А", що міститься в моркві прекрасно засвоюється в маслянистої суспензії. Результат, як говориться на особу, або вірніше на обличчі ... "Свіжа, кругла, як ця мила місяць (дозволю собі спаплюжити поета), на цьому милому небосхилі"!

Ну і, нарешті, далі. Процедура необхідна, хоч і малоприємна. Скраб. Знімаємо і очищаємо верхній епідерміс шкіри. Три столові ложки олії, одна столова ложка лимонного соку і одна друга ложки меленої кави змішуються . Суміш наноситься обережними масажними рухами на обличчя і поступово змивається водою.
Не перестарайтеся, пам'ятайте яка у вас ніжна і чутлива шкіра.
Делікатність не завадить!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!