Хочемо ми того чи ні, а час нещадно. Чи не встигла озирнутися, а тобі вже 30. Це в дитинстві здавалося, що в тридцять вуджу стара, а коли тобі стільки стукнуло, то тільки все виявляється і починається.
І, якщо раніше вмився, кремік пройшовся, в кращому випадку , Масочку наклав, то тепер все, треба щось робити істотний.

А щоб не промахнутися у виборі омолоджуючих процедур, якщо Вам трохи за тридцять, то треба визначитися з часом, скільки не шкода для себе, коханої, наскільки схудне наш гаманець, і, звичайно, який кінцевий результат ми хочемо бачити.

Є маса способів, що дозволяють, так чи інакше добитися бажаного результату омолодження.
Все залежить ще і від того, на які тортури Ви готові посунути своє обличчя і як швидко хочете отримати результат. адже одні процедури діють за принципом: агресивно, але швидко, інші м'якше, повільніше, але «впевненіше». Тобто, по-перше, треба визначитися з тим, який тип процедур для омолодження потрібен.
В ідеалі, якщо Ви знайдете-таки час і мужність для походу до кваліфікованого пластичного хірурга. Не лякайтесь. Просто проконсультуйтеся. І, якщо він дійсно лікар, то допоможе визначитися, чи потрібна Вам шліфування лазером для підтяжки шкіри, для того, щоб прибрати мішки під очима, і.т.д., або підкаже якийсь інший , Менш агресивний метод омолодження.

Але можна обійтися і без порад фахівців і омолодитися будинку, адже справлялися якось наші бабусі самі. Для цього Вам знадобитися всього три складових: вода, лимон і мед (саме мед містить антиоксиданти, що допомагають відновлювати і зберігати пружність шкіри). Чи приймаєте теплий душ, Температура води 36-37 градусів. Тепер на 20хвилин нанесіть на обличчя невелику кількість меду, який змийте теплою водою. Витираєте особа насухо.

Для збереження зволоження і здоров'я шкіри, фахівці рекомендують випивати мінімум дві склянки води в день. Краще, коли в воду додати кілька крапель лимонного соку, а на тощак з'їсти ложечку медку.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можете недорого придбати косметологічний апарат з різними функціями, в тому числі і для домашнього використання, що дозволить Вам виглядати завжди молодо і красиво!