Багато в чому старіння шкіри визначає по нашій спадковості . Саме тому нам варто звернути своє чітке увагу на свою маму, щоб ми змогли зрозуміти, як же все-таки будите виглядати хоча б в її віці. Але все, же догляд в області навколо наших очей треба починати на багато раніше. Так як в сорок п'ять років уже повне омолодження шкіри , Що знаходиться навколо наших очей неможливо без допомоги пластичної хірургії .

Для того щоб максимально було відтягнути похід в клініку, яка займається пластичною хірургією , Вам потрібно приділяти своїй шкірі яка знаходиться навколо очей тільки максимально підвищена увага. Запитайте чому? А відповідь проста, шкіра в цьому місці просто напросто не має сальних залоз, тому вона так часто схильна до пересихання і, до швидкого старіння . Для того щоб ви могли спокійно цьому запобігти, до вас на допомогу прийдуть крему для зволоження .

Якщо сухість турбує вас все-таки, а також з'являються все нові і нові зморшки, то для вас настав час все-таки задуматися про більш серйозних методах по зволоженню і живленню її. У цьому допоможуть вам процедури мезотерапії і гілаурновой кислоти. Склад що входить в коктейлі для мезотерапії підбираються лікарем-косметологом тільки строго індивідуально для кожного клієнта, при цьому тільки в залежності від його проблем. У коктейлях, можуть бути, як комплекси з вітамін, так і витяжки з лікарських рослин. Кожен клієнт індивідуальний, саме тому не як не можна вимагати від косметолога той же склад, який кололи вашої подружці.

Як відомо гіалуронова кислота не тільки пов'язує, але також і утримує молекули води в нашому організмі. І приблизно до двадцяти п'яти років ця кислота виробляється особливими клітинами під назвою фибробластами . Після того як ви переступите цю межу, її кількість починає знижуватися. Після з'являються незмінні явища, як: витончення шкіри на повіках , Також шкіра стає все тускнее і тускнее і дуже блідою, і з'являються нові зморшки. І до вас на допомогу тут як тут приходять ін'єкції з гілауроновой кислотою. Омолодження нашої шкіри навколо очей відбувається не відразу. Так що тому декому може знадобитися кілька сеансів. Кількість ін'єкцій та їх частоту визначає тільки ваш лікар-косметолог.

Такі процедури все ж проходити рекомендується раз на півроку.
А ось вже більше радикальним методом , До якого ми можемо, звернеться, той який бореться в сторону омолодження шкіри, що знаходиться навколо наших очей є уколи з ботокса або уколи диспорта. Досягається простий параліч всіх наших мімічних м'язів, за рахунок введення під нашу шкіру особливого токсину. Після цього ваша шкіра перестає скорочуватися , Відповідно, і не з'являються нові зморшки. І при потрібному догляді, старі зморшки стають, все менше і менше помітними, а також вони навіть можуть пропасти зовсім. Результат від таких уколів тримається приблизно до дев'яти місяців.
Але також кожної з нас при цьому не варто забувати і про догляд за шкірою в домашніх умовах.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!