Омоложение при помощи фибробластов В даний час пріоритетним напрямком естетичної медицини є регенеративні технології. Це абсолютно новий підхід до вирішення корекції вікових змін. Регенеративні технології засновані на унікальному механізмі самовідновлення організму. З їх допомогою вдається впливати на основу організму - клітку. Це відкрило можливості для усунення зморшок і інших дефектів шкіри, також відновлення її молодих властивостей.

Що таке фібробласти?

Старіння - це системний процес, який зачіпає всі клітини і тканини в організмі людини. Наша шкіра в цьому сенсі не виняток. Біологічне старіння шкіри починається після 25-30 років. Відбувається зменшення компонентів отвечаюзіх за молодість: гіалуронової кислоти, колагену і еластину.

В результаті шкіра стає тонкою, знижується її еластичність, пружність, починаються проблеми з гідратацією, сповільнюється відновлення ліпідного бар'єру, утворюються зморшки. За ці властивості несе відповідальність один з важливих компонентів дерми - клітини фібробласти.

Кожні 8-10 років в шкірі на 10-15% знижується вміст фібробластів.

секрет молодості

Зараз можливо вплинути на причину старіння шкіри природним чином, наситивши її власними молодими і активними фибробластами.

Якщо ввести в шкіру культивовані в лабораторії власні фібробласти, то вони після введення в шкіру починають стимулювати природні процеси омолодження.

Так удатся поліпшити зовнішній вигляд шкіри, підвищити пружність, зменшити глибину зморшок і сповільнити старіння.

Фібробласти ефективні відносно корекції рубцевих дистрофічних змін шкіри, включаючи наслідки опіків, корекцію розтяжок і лікування постакне.

Так як проліферативний потенціал клітин фібробластів залишається на високому рівні протягом життя, то спеціальні технології незалежно від віку вдається отримати необхідну кількість функціонально активних клітин.

В даний час фібробласти можуть зберігатися в спеціальній кріогенної банку, які дозволяють зберігати їх життєздатність. Клітини фібробластів, отримані в молодому віці, мають максимальним проліферативним потенціалом. Тому в молодості можна подбати про свою старість і заморозити фібробласти.

Наскільки безпечна дана технологія?

Вперше аутофібробласти для корекції постакне були успішно використані в 1995 році фахівцями з США. Саме вони довели ефективність і безпеку технології.

У спеціальних центрах курс корекції дефектів шкіри пройшли:

 • 90 тис. Пацієнтів в США;
 • 4 тис. Пацієнтів в Ірландії;
 • 6 тис. Пацієнтів у Великобританії.

У більшості пацієнтів відзначався стійкий позитивний ефект. Порядку 70% пацієнтів отримали покращений результат порівняно з

корекцією.

Програма омолодження шкіри з використанням власних фібробластів є індивідуальний комплекс діагностичних і лікувальних процедур, основою якого є інноваційні біотехнології культивування власних клітин шкіри.

Процедура призначена для відновлення шкіри з віковими змінами і ушкодженнями структури.

Етапи виконання процедури:

 1. Попередня лабораторно-діагностична оцінка стану здоров'я пацієнта.
 2. Якісна і кількісна оцінка стану шкіри. Проводиться ультразвукове дослідження шкіри і шкірного кровотоку, морфологічних особливостей структури шкіри.
 3. Розробка індивідуальної програми з відновлення шкіри і уповільнення процесів старіння за рахунок використання власних фібробластів.
 4. Забір зразка шкіри пацієнта (близько 3 мм) і передача його в біотехнологічну лабораторію клітинно-тканинного культивування для виділення і збільшення до потрібної кількості фібробластів.
 5. Підготовка шкіри до трансплантації власного клітинного біоматеріалу.
 6. Проведення терапії. Двічі всередину дерми вводиться суспензія власних фібробластів протягом двох місяців.
 7. Зберігання культури власних фібробластів в кріобанку в лабораторії.

Лікувальний ефект і переваги методики:

 • Природне омолодження, яке здійснюється фізіологічним шляхом за рахунок власних біологічних резервів. Ще 2-3 місяці після виконання процедури відзначається значне зменшення вираженості глибоких зморшок і нівелювання дрібних мімічних зморшок. Також поліпшується фактура і колір шкіри, підвищується тургор і еластичність шкіри. Шкіра повертає свої молоді властивості;
 • Цей вид омолодження виключає будь-які ускладнення. Відсутні реакції відторгнення, алергії, оскільки використовуються аутологічні фібробласти;
 • Клітини чудово адаптуються до шкіри, що дозволяє досягти тривалого і стійкого ефекту до 5 років;
 • Процедура комфортна і легко переноситься, не потрібна спеціальна реабілітація, ін'єкції болючі.

показання

Процедура показана при недостатній ефективності традиційного косметологічного лікування або бажання домогтися довгострокового результату омолодження шкіри без регулярного відвідування косметолога.

Протипоказання

 • Гострі і хронічні захворювання шкіри;
 • Порушення згортання крові;
 • Схильність до гіпертрофічним і келоїдних рубців.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!