Косметологія - це наука, давно розвивається, що дає їй все більше можливостей в лікуванні різних дефектів зовнішності, виправленні і коригування того, що дає нам природа.

Позитивні якості косметологічних процедур відомі всім - це гладка шкіра, гарне обличчя і тіло ... Але не слід забувати і про негативні сторони косметологічних процедур. У більшості випадків це відбувається через недостатню кваліфікацію лікарів косметологів, які проводять процедуру, використання неякісних препаратів або приховування хворим важливих відомостей про своє здоров'я, щоб провести операцію.

Найбільш поширені процедури в кабінеті косметолога - це ботокс, мезотерапія і ліпосакція.
Ін'єкції ботокса давно вже перестали бути чимось незвичайним. Багато людей використовують їх для розгладження зморшок, додання краси своїй шкірі. Як би там не було, насправді ботулічний токсин - це отрута. Фахівці можуть заявляти, що при правильному виборі дози, якісно виконану процедурі і після дотримання пацієнтом всіх потрібних рекомендацій, ця процедура не зможе принести ніякої шкоди.
Але, слід уточнити, що при попаданні в організм, ботокс викликає параліч м'язів, після чого мімічні складки розгладжуються. Однак, він так само може піти далі і паралізувати не тільки ті м'язи, які ви хотіли, але і деякі інші. Зауважте, у багатьох людей, які робили ін'єкції ботокса, в деяких місцях особа здається просто неживим. Можуть не рухатися куточки губ або очей і т.д. Щоб уникати подібних побічних ефектів перед самою операцією пацієнту вколюють невелика кількість ботокса, після чого дивляться на реакцію організму. Тільки якщо після такої перевірки немає ніяких алергій, тоді можна використовувати ботокс, в інших випадках він протипоказаний.

Мезотерапія так само використовується досить часто. Коли починають з'являтися перші зморшки, дія кремів не спадає одразу після їх нанесення, жінки починають вдаватися до інших способів збереження гладкості шкіри . Мезотерапія - це одна з таки процедур. Вона дає швидкий ефект, адже вводяться під шкіру речовини допомагають шкірі розгладитися і додають потрібний вид. Існує досить багато різних сумішей, так званих коктейлів, які використовуються в процедурі мезотерапії. У косметологічному кабінеті вам повинні надати список тих речовин, які входять в коктейль і їх дію. Але якщо вам пропонують лише один набір такої суміші, то це має вас насторожити , Адже насправді їх налічується близько 3000.

Ще одна досить поширена процедура в косметологічному кабінеті - це ліпосакція. Швидке відкачування жиру багато хто вважає найбільш відповідною процедурою. Але навіть після такої, здавалося б, нескладної операції, можуть розвинутися серйозні ускладнення. Найбільш серйозні - це гостра ниркова недостатність і крововтрата.

Найголовніше перед ліпосакцією - акуратно здавайте всі аналізи і проходите всі обстеження, щоб переконатися, що вине маєте абсолютно ніяких протипоказань до цієї операції. Не слід очікувати від ліпосакції миттєвого ефекту, якщо у вас є проблеми з ожирінням. краще зробити кілька таких процедур, але бути впевненим, що вони не принесуть шкоди вашому організму.

Якщо ви сумніваєтеся, чи варто піддавати себе ризику і вирішуватися на операцію, подумайте ще 100 разів. Пам'ятайте, адже правильно підібрана дієта і фізичні вправи може і не дадуть такого швидкого ефекту, зате точно будуть набагато корисніше і безпечніше для вашого організму.

Яку б з косметологічних операцій ви не вибрали, обов'язково переконайтеся в наявності дипломом, сертифікатів і достовірного підтвердження досвіду фахівців, яким ви довіритесь. Це ж стосується і якості тих препаратів, які будуть використовувати для вас. Адже буває не так складно зважитися і зробити будь-яку операцію, як потім виправляти те, що було зроблено не мають відповідної кваліфікації майстром.
Пам'ятайте, що природна краси - це найкраще. Навіть якщо ви хочете щось підкоригувати, не варто занадто цим захоплюватися.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!