VidmkHj.jpg До таких видів чистки обличчя можна з легкістю віднести вакуумну, хімічну, механічну, електричну, але також апаратну. Останній же варіант передбачає використання під час процедури ультразвуку. За умови, що ви вирішили провести чистку свого обличчя, радимо дізнатися про протипоказання, а саме: прояв гіпертонії, герпес, бронхіальна астма, екзема, фурункули, а точніше різні гнійничкові захворювання.

Механічна чистка для шкіри обличчя
Проводиться без використання, будь-яких апаратів. Безпосередньо перед самим проведенням процедури необхідно підготувати шкіру, розпарити її, для того щоб розкрилися пори, що забиті брудом і пилом. Для цього є спеціальні засоби, розпарюють креми і гелі. Після розпарювання косметолог приступає до очищення шкіри за допомогою пальців, при якій доведеться потерпіти, через те, що процедура такого типу обов'язково завдає больові відчуття. Потім наноситься на шкіру стягуюча маска, яка робить шкірі почервонілий, ще може з'явитися і невелике роздратування.

Вакуумна чистка для особи
Вакуумна чистка не сильно відрізняється від способу, описаного трохи вище. Різниця в тому, що при ній використовують вакуумну трубку, яка під тиском в силах витягати жир, бруд і сальні пробки з пір. Шкіру спочатку також знадобиться гарненько розігріти.

Хімічний метод очищення
Проводять цей метод різними фруктовими кислотами. При використанні даного методу на шкіру накладають маску, яка містить величезну кількість гліколевої кислоти, вона прекрасно допомагає розширити пори. Далі накладається ще розігріває засіб, але вже з великим вмістом все тієї, ж кислоти, яка при цьому частково і розчиняє жир зі шкіри. Останнім кроків на шляху до ідеальної шкірі є заспокійлива маска, яка чудово допомагає стягнути пори. Частка такого типу менш болюча в порівнянні зі способами зазначеними вище.

ультразвуковий пілінг
Проводиться такий пілінг за допомогою ультразвукового скраббера, здійснюючи якісну чистку, а ще позбавляє шкіру від шлаків, токсинів і шкірного сала. Ультразвук допомагає розгладити зморшки, масажує, і позитивно впливає.
У цього способу є і свої протипоказання, до яких лікарі відносять захворювання шкіри, запальні процеси, доброякісні новоутворення, вітіліго, в тому числі і армування золотими нитками. Пілінг такого типу необхідно проводити протягом тижня кожен день по 15 хвилин.

В домашніх умовах
Багато позбутися вугрів намагаються самостійно, у себе вдома. Ясна річ, що чистку будинку ви можете назвати механічною, так як вона проводиться руками. Але при цьому зовсім не варто забувати, що ризик по занесенню інфекції, та й зараження дуже великий. За умови, що ви зважилися на проведення такої процедури, вам знадобитися мати під руками махровий рушник, мило і відвари з цілющих трав.
Позбавлятися від чорних крапок варто тільки після ретельного розпарювання шкіри. Після проведення ось такої процедури обов'язково необхідно протерти обличчя будь-яким косметичним тоніком, який не містить в своєму складі спирту. Заборонено відразу наносити крем. У тому числі і від прогулянки на свіжому повітрі знадобиться відмовитися поки шкіра не заспокоїтися, так як у відкриті пори може потрапити інфекція.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!