Особенности ухода за кожей после 30 лет Сумним, але, на жаль, неминучим процесом є виникнення на шкірі обличчя вікових зморшок, які є доказом наявності певних проблем зі шкірою. Появи зморшок є приводом виникнення вікових комплексів. З віком на шкірі починають з'являтися чотири основні проблеми: зморшки, почервоніння, в'ялість, тьмяність. Для ефективної боротьби з такими проблемами, сприймати їх поява і підходити до їх вирішення слід комплексно. У цій статті мова піде про те, як слід доглядати за шкірою обличчя після тридцяти років.

Поява зморшок і нерівномірність текстури шкіри
Як всім відомо, ідеальна шкіра буває тільки у немовлят, і це закономірно. Час є нещадним. З віком сальні залози починають виділяти все менша кількість шкірного сала, як результат поверхню шкіри схильна до пересушування, до того ж процес оновлення підшкірного шару відбувається набагато повільніше, відновлювальні системи не встигають вчасно відреагувати, і, в кінцевому рахунку, шкіра втрачає свою еластичність. Всі ці процеси сприяють появі глибоких зморшок, сухості, лущення, на додачу до всього, період заживання шрамів і пошкоджень на шкірі тривати набагато довше, ніж зазвичай.

Слід зазначити, що слід проводити регулярне домашнє зволоження шкіри. Щоб запобігти виникненню сухості шкіри необхідно постійно проводити інтенсивний догляд за шкірою. Існують продукти з певним складом, який сприяє процесам регенерації. За своєю дією такі кошти схожі з хімічним пілінгом. Для проведення такого пілінгу ідеально підійде Neutrogena Healthy Skin, зверніть увагу, на те, що цей засіб слід застосовувати з обережністю, а частота використання не повинна перевищувати одного разу на місяць. Крім застосування засобів, корисно розслабляти шкіру обличчя, не варто її терти, розтягувати, також уникайте яскравого вираження емоцій, не варто використовувати занадто активну міміку.

Якщо ви звернетеся в косметологічну клініку, то вам напевно запропонують такі процедури як глибокий пілінг і ботокс. Варто відзначити, що вартість таких послуг не маленька, а для досягнення і закріплення результату потрібно регулярне повторення, яке передбачає кілька етапів.

в'ялість шкіри
На жаль, час нещадно до нашої шкірі, з часом вона втрачає колишню пружність, втрачається чіткий контур обличчя. Чим старше стають клітини шкіри, тим повільніше вони оновлюються. В результаті всіх цих вікових процесів шкіра стає більш в'ялою. Слід зазначити, що дуже важливими факторами, які сприяють виникненню в'ялості, вважаються: генетична схильність, занадто різка зміна параметрів ваги, вплив ультрафіолетових променів на шкіру.

Існують способи, які дозволяють підтягнути шкіру в домашніх умовах - це застосування засобів, що містять вітамін А (ретинол), використання сироваток і масок, до складу яких входить вітамін С, гидрокислоти. Застосовувати всі ці кошти краще на ніч разом з кремами.
Косметичні клініки для позбавлення від в'ялості пропонують скористатися процедурою з підтяжки шкіри обличчя. Варто відзначити, що знаменитості часто вдаються до такої процедури. Також можна скористатися процедурою лазерної корекції овалу обличчя. Під час такої процедури дія спрямована на клітини шкіри, таким чином, відбувається процес стимуляції вироблення колагену.

Втрата природного кольору шкіри
Після тридцяти років дуже часто на шкірі починають проступати пігментні плями, її колір ставати темніше на деяких ділянках. На виникнення пігментації впливає все та ж генетична схильність, а також вплив ультрафіолету. Для того, щоб колір обличчя став рівномірним, слід використовувати засоби, до складу яких входить вітамін А і С. Слід зазначити, що обидва вітаміни повинні міститися в таких засобі, інакше ви не отримаєте того результату, якого бажаєте. Прикладом такого засобу є Nivea Q10 представленого у вигляді м'якого скрабу, який дозволяє значно скоротити кількість пігментних плям. Застосовувати такі засоби слід не частіше разу на тиждень. Для щоденного використання підходять засоби, які володіють сонцезахисним дією.

Для позбавлення від такої проблеми в косметологічної клініці вас можуть порадити скористатися процедурою легкого хімічного пілінгу, за допомогою якого ви зможете позбутися від уже мають пігментних плям. У разі, якщо у вас пігментні плями яскраво виражені, і мають значні розміри, вам можуть запропонувати процедуру з застосуванням імпульсного світла або IPL. Проведення серії таких процедур дозволить значно скоротити кількість таких плям, а ще через пару таких процедур вони і зовсім зникнуть.

почервоніння шкіри
Поява почервоніння пов'язано з витончення шкіри з плином часу. Шкіра стоншується, стають помітними кровоносні судини. Якщо ви володарка чутливої шкіри, то постарайтеся відмовитися від коштів, до складу яких входять ретиноїди. Буде краще якщо ви будете використовувати крему, в яких містяться легкі антиоксиданти, такі як зелений чай, сода, ідебенон.

Клініки для зменшити ефект червоних очей можуть вам запропонувати пройти процедуру тієї ж лазерної корекції, яка застосовується для усунення пігментних плям. За допомогою пульсуючого лазера V Star і Vbeam результат ставати помітний вже після другої-третьої процедури, але тільки при дотриманні умови використання сонцезахисних засобів. Лікар також може прописати вам таблетки Oracea або гель MetroGel.

Безумовно, клінічне лікування дозволяє отримати візуальний результат протягом короткого часу, але за такий результат доводиться платити немалі гроші. Якщо ви почнете домашнє відновлення шкіри, але не побачите позитивного результату, в такому випадку можна буде задуматися про використання більш серйозних засобів для усунення вікових змін.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!